Muž z garáže byl prý bezdomovec. Cizí zavinění bylo údajně vyloučeno

Ilustrační snímek. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Ilustrační snímek. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

JABLONEC - V pondělí 29.1. bylo nalezeno tělo v garáži poblíž jabloneckého autobusového nádraží. Nyní vyšly na povrch nové informace o tomto případu a vše bylo možná trochu jinak, než se uvádělo původně.

Reklama

Co se stalo?

Podle prvotních zjištění tělo muže v garáži v blízkosti jabloneckého autobusového nádraží mělo ležet delší dobu.

"Ihned po oznámení se na místo dostavil kompletní policejní výjezd včetně kriminalistického technika. Přivolaný lékař konstatoval smrt a bylo provedeno prvotní ohledání těla zemřelého. V tuto chvíli zjišťujeme totožnost neznámého muže. V dané věci byla nařízena soudní pitva, která by měla blíže objasnit okolnosti smrti a také co bylo její příčinou. V současné chvíli se případem zabývají jablonečtí kriminalisté," upřesnila policejní mluvčí.

Tělo muže prý našly děti a údajně měl mít muž svázané nohy. Podle nových informací policie ale mělo jít o bezdomovce, který v garáži pobýval delší dobu a zemřel na podchlazení.

Údajně už také mělo dojít k vyloučení smrti cizím zaviněním. A svázané nohy prý neměl.

Podle policejní mluvčí Vladimíry Šrýtrové se jednalo o 46letého muže pocházejícího z Jablonecka. Informace, že měl mít svázané nohy byly prý dezinformace, které zapříčinily, že se mohlo jednat o násilný trestný čin.

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře