Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz
Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

ÚSTÍ N.L. - Jak už jsme informovali, ústecký krajský soud řešil bestiální případ, při kterém devatenáctiletý mladík zasadil 99 bodných ran své babičce, která zemřela.

Reklama

Takový případ nemá obdoby. Ve středu 20. září přinesl krajský soud verdikt. Mladík vyfasoval sedmnáctiletý pobyt za mřížemi. Zamíří do věznice se zvýšenou ostrahou. Státní zástupce se nebude odvolávat, obžalovaný si ponechal lhůtu na rozmyšlenou.

Ve hře byla i varianta výjimečného trestu, ke které tedy nedošlo.

Jak se celá tragédie udála?

Vloni došlo k brutální vraždě v Dubí na Teplicku. Obžalovaný Jakub Ševčík tehdy měl údajně ubodat vlastní babičku až devětadevadesáti ranami nožem. K tragédii mělo dojít vloni 5. listopadu.

Činu měla předejít hádka, po níž obžalovaný mladík vypěnil. Pak oběť udajně láhví trefil do hlavy a následně začal bodat. Bodných ran měl zasadit téměř sto.

Tělo mrtvé ženy bylo objeveno až po více než dvou týdnech od činu. Tělo leželo pod vrstvou oblečení a přikrývek. Jelikož se žena dlouho neobjevila na veřejnosti, na podnět rodiny otevřela dveře od bytu policie. A pak ji našla.

V době činu osmnáctiletý mladík měl po sérii bodných ran, kterých mělo být až devětadevadesát, nechat ženě nůž zabodnutý v krku. Tím ji měl přerušit krční míchu, vinou čehož došlo k úmrtí.

Mladík byl pak zadržen policií 23. listopadu v hotelu, kde pobýval.

Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře