Mladík si dělal selfie, auto mu spadlo do lomu

Vytahování auta z lomu. Foto: archiv Policie ČR
Vytahování auta z lomu. Foto: archiv Policie ČR

TEPLICKO - Zapeklité jevy se dějí v lomu Vápenka v Lahošti na Teplicku. Nedlouho poté, co tam recidivista topil kradená auta, tam jinému mladíkovi sjel vůz do lomu.

Reklama
Co se stalo?

Na konci listopadu hasiči vytahovali zatopená auta z lomu. Mluvilo se z počátku o čtyřech vozech.  Hasiči s pomocí člunu umístili na hladinu norné stěny, aby se zabránilo šíření provozních kapalin, které z aut unikaly. Podle informací kriminalistů, kteří se nacházeli na místě, se jedná o vozidla, která byla v uplynulých třech měsících odcizena v Teplicích, Chomutově a Karlových Varech.

Vyprošťování všech aut trvalo zhruba pět hodin. Poté, co byla všechna vozidla z lomu vytažena, převezla se na policejní parkoviště, kde je ohledá kriminalistický technik.

Policisté nyní přišli na to, kdo kradená auta poslal ke dnu 24letý recidivista, jenž byl v minulosti už jedenáckrát trestán.

Nyní došlo k další pozoruhodnosti.

Jiný mladík, který se dozvěděl o tomto případu, natolik zaujat celou situací, přijel k lomu Vápenka vyfotit si selfie u inkriminovaného místa. Auto mu ale sjelo do vody. Sportovní potápěč následně auto, jednalo se o Škodu Roomster, našel na dně lomu.

Podle informací serveru Novinky.cz policisté vypátrali, komu vůz patřil. Majitel auta jim ale řekl, že vůz nedávno prodal 23letému mladíkovi. Ten pak později sdělil, že po odvysílání televizní reportáže jel místo prozkoumat. Auto mu pak sjelo do vody. Nikomu to ale neřekl a z místa pak odjel vlakem pryč.

SOUVISEJÍCÍ: Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře