Mezi Českým Dubem a Hodkovicemi nad Mohelkou došlo k tragické dopravní nehodě

Tragická dopravní nehoda, foto: HZS LKTragická dopravní nehoda, foto: HZS LK

Bohdánkov - V pondělí (10.11.2014) ve 4:39 hodin obdrželo operační středisko hasičů oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla, ve kterém zůstal zaklíněný řidič. K dopravní nehodě došlo mezi Hodkovicemi nad Mohelkou a Českým Dubem v části obce Bohdánkov.

Reklama

Operační středisko hasičů na místo vyslalo liberecké profesionální hasiče, dobrovolné hasiče z Českého Dubu a Hodkovic nad Mohelkou, záchrannou službu a Policii ČR.

Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že se vozidlo nachází mimo komunikaci přetočené na střeše. Hasiči museli muže z vraku vozidla vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího nářadí.

Muž byl vyproštěn pátými dveřmi. Zraněný řidič nejevil známky života. Proto hasiči ve spolupráci se zdravotníky zahájili resuscitaci. Bohužel se nepodařilo muže přivést zpět k životu.

Lékař záchranné služby konstatoval u muže smrt. Příčinu nehody vyšetřují dopravní policisté.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Liberecko

Cizinec v kempu zaútočil nožem na jiného muže. Chtěl vraždit? Cizinec v kempu zaútočil nožem na jiného muže. Chtěl vraždit?
Sever Čech trápí déšť, hrozí povodně Sever Čech trápí déšť, hrozí povodně
Zachránili tenistku Kvitovou, teď dostanou miliony Zachránili tenistku Kvitovou, teď dostanou miliony

Nejnavštěvovanější místa v Česku. V žebříčku exceluje Liberec Nejnavštěvovanější místa v Česku. V žebříčku exceluje Liberec
Andrej Babiš i Miloš Zeman pod palbou protestů nejen v Praze, ale i v Liberci Andrej Babiš i Miloš Zeman pod palbou protestů nejen v Praze, ale i v Liberci
Na Spartě nemáme co ztratit, avizuje Karafiát před finišem ligy Na Spartě nemáme co ztratit, avizuje Karafiát před finišem ligy


Komentáře