Letečtí záchranáři zasahovali u střetu dvou kamionů s osobním vozidlem na Ústecku

Letečtí záchranáři u vážné dopravní nehody Foto: archiv ZZS MsKLetečtí záchranáři u vážné dopravní nehody Foto: archiv ZZS MsK

Dolní Zálezly - Ve čtvrtek (17.4.2014) krátce před devátou hodinou ranní došlo na silnici mezi obcemi Vaňov a Dolními Zálezly na Ústecku k vážné dopravní nehodě při které se střetly dva kamiony s osobním vozidlem.

Reklama

Na místo nehody se ihned po nahlášení sjely všechny záchranné složky. Zraněný řidič osobního auta byl ve voze zaklíněn. Hasiči jej vyprostili pomocí hydraulického zařízení a předali na místě zdravotnické záchranné službě, sdělil krajský mluvčí ústeckých hasičů Lukáš Marvan.

Podle zjištěných informací redakce SeveročeskýDeník.cz zraněný řidič z osobní vozidla při nehodě utrpěl velmi vážná mnohočetná poranění. Zasahující lékař proto na místo přivolal  své kolegy z ústecké letecké záchranné služby, kteří si vážně zraněného řidiče naložili na palubu vrtulníku a letecky jej transportovali na Emergenci do ústecké krajské nemocnice.

Hasiči následně u nehody zajistili všechna havarovaná vozidla proti vzplanutí a úniku dalších provozních kapalin. Při nehodě došlo k převrácení jednoho z havarovaných kamionů, proto hasiči na místo přivolali těžkou vyprošťovací techniku, která by měla havarovaný kamion postavit zpět na kola. Komplikace v dopravě mohou projíždějící řidiči v místě nehody očekávat přibližně do pravého poledne.

Silnice je v místě nehody zcela uzavřena, dopravu policisté odklánějí přes objízdné trasy. Příčina nehody je v šetření policie.

-jb-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře