Letečtí záchranáři zasahovali u střetu dvou kamionů s osobním vozidlem na Ústecku

Letečtí záchranáři u vážné dopravní nehody Foto: archiv ZZS MsKLetečtí záchranáři u vážné dopravní nehody Foto: archiv ZZS MsK

Dolní Zálezly - Ve čtvrtek (17.4.2014) krátce před devátou hodinou ranní došlo na silnici mezi obcemi Vaňov a Dolními Zálezly na Ústecku k vážné dopravní nehodě při které se střetly dva kamiony s osobním vozidlem.

Reklama

Na místo nehody se ihned po nahlášení sjely všechny záchranné složky. Zraněný řidič osobního auta byl ve voze zaklíněn. Hasiči jej vyprostili pomocí hydraulického zařízení a předali na místě zdravotnické záchranné službě, sdělil krajský mluvčí ústeckých hasičů Lukáš Marvan.

Podle zjištěných informací redakce SeveročeskýDeník.cz zraněný řidič z osobní vozidla při nehodě utrpěl velmi vážná mnohočetná poranění. Zasahující lékař proto na místo přivolal  své kolegy z ústecké letecké záchranné služby, kteří si vážně zraněného řidiče naložili na palubu vrtulníku a letecky jej transportovali na Emergenci do ústecké krajské nemocnice.

Hasiči následně u nehody zajistili všechna havarovaná vozidla proti vzplanutí a úniku dalších provozních kapalin. Při nehodě došlo k převrácení jednoho z havarovaných kamionů, proto hasiči na místo přivolali těžkou vyprošťovací techniku, která by měla havarovaný kamion postavit zpět na kola. Komplikace v dopravě mohou projíždějící řidiči v místě nehody očekávat přibližně do pravého poledne.

Silnice je v místě nehody zcela uzavřena, dopravu policisté odklánějí přes objízdné trasy. Příčina nehody je v šetření policie.

-jb-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře