Krimi zprávy z Teplicka. Co se dělo o víkendu...

Hlídka Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.czHlídka Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz

Teplicko - Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v katastru obce Žalany vloupal do přístavku u rodinného domu. Z toho si odnesl kovadlinu a kovářské náčiní, z opodál stojící boudy ještě odcizil krumpáče a železné profily.

Reklama

O případech informoval teplický policejní mluvčí Daniel Vítek s tím, že v prvním případu poškozený vyčíslil celkovou škodu na 26 tisíc korun, v případě dopadení se bude zloděj zodpovídat ze spáchání přečinu krádeže, za který trestní zákoník stanoví maximálně dvouletý trest odnětí svobody.

V autě toho moc nenašel

Cizí registrační značka umístěná na autě zaparkovaném u hotelu v Řetenicích zřejmě zlákala zatím neznámého pachatele ke krádeži. Po překonání zámku vnikl do vozidla, ve kterém ale našel jen bundu a tašku s nářadím, které oznamovatel ocenil částkou dva a půl tisíce korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádeže a po pachateli pátrají.

Vykradená prodejna

Prodejnu potravin v Bílině navštívil o víkendu nezvaný host. Po násilném překonání okna vnikl do provozovny, ze které si odnesl tabákové výrobky, alkoholické nápoje a cukrovinky dohromady za téměř 17 tisíc korun. Policisté případ prověřují jako přečin krádeže, pachateli hrozí v případě dopadení až dvouleté vězení.

Využil chvilky nepozornosti

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v teplickém supermarketu okradl jednu ze zákaznic. V nestřeženém okamžiku, kdy se poškozená otočila k regálu se zbožím, jí z nákupního vozíku odcizil kabelku, ve které měla žena peněženku s platebními kartami, finanční hotovostí a doklady mobilní telefon. Okradená vyčíslila škodu na více jak čtyři tisíce korun, v případě dopadení bude lapka čelit trestnímu stíhání pro přečiny krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Odcizené kolo

Dámské jízdní kolo odcizil zatím neznámý zloděj v Teplicích. Po překonání hlavních vstupních dveří vnikl do činžovního domu a následně se vloupal do sklepní kóje, ze které ukradl kolo v hodnotě čtyři tisíce korun. Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání přečinů krádeže a porušování domovní svobody, za které může jít pachatel v případě dopadení až na tři roky za mříže.

Kdo viděl nehodu?

Policie žádá občany, kteří byli svědky níže uvedené dopravní nehody o spolupráci. K nehodě došlo v době od 18:00 hodin dne 28. srpna 2014 do 11:15 hodin dne 29. srpna 2014 v Teplicích, ul. Krušnohorská. Nezjištěný řidič neustanoveným vozidlem poškodil levý přední blatník vozidla zn. Hyundai zaparkovaného po pravé straně komunikace a z místa ujel, aniž by splnil povinnosti uložené zákonem, doplnil k událostem z teplicka policejní mluvčí Daniel Vítek.

ČTĚTE: Ve vězení si převzal další obvinění! Pachatel si odpykává trest za jinou majetkovou trestnou činnost

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Teplicko

SŽDC opraví i severočeská nádraží SŽDC opraví i severočeská nádraží
Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela
Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více

Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod
S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích
David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo


Komentáře