Krátké krimi zprávy z Ústecka. Zloději berou vše, co jim přijde pod ruku

Logo Policie ČR Foto: archiv policie ČRLogo Policie ČR Foto: archiv policie ČR

Ústí n./L. - Trmičtí policisté ve zkráceném přípravním řízení sdělili podezření 21letému muži z trestného činu Krádeže. Podezřelý muž ve velkoobchodu v Trmicích si pod bundu schoval 3,5 kg hovězí svíčkové a bez zaplacení prošel přes pokladny.

Reklama

O krimi událostech z ústecka informovala v úterý (17.6.2014) krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová s tím, že k mužově překvapení byl následně zadržen ostrahou prodejny a předán do rukou policistů. Policisté při ověření totožnosti pachatele zjistili, že za majetkovou trestnou činnost byl tento mladík již v minulosti odsouzen. V současné době mu hrozí trest odnětí svobody až do výše 3 let.

Vloupání do prádelny

Policejní komisař ve zkráceném přípravném řízení sdělil 32letému muži podezření z trestného činu Krádeže. Podezřelý v dubnu letošního roku ve Všebořicích v ulici Spartakiádní vnikl do prádelny panelového domu, ze které následně odcizil hliníkový žebřík. Při vloupání poškodil dveře sklepa. Svým jednáním způsobil celkovou škodu kolem 15 tisíc korun.

Zloděj ukradl telefon

Ústečtí policisté ve zkráceném přípravném řízení ukončili případ krádeže mobilního telefonu. Podezřelý 34letý muž z baru kavárny v obchodním centru odcizil volně odložený telefon. Využil okamžiku, kdy jeho majitel nedával pozor a aniž by ho nějak ukrýval, tak jej sebral a v klidu odešel. Policisté po vyhodnocení kamerových záznamů pachatele vypátrali a sdělili mu pozření z trestného činu Krádeže, doplnila krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře