Krátké krimi zprávy z Ústecka aneb ze svodek ústecké policie

Policie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czPolicie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Ústí nad Labem - Kriminalisté dopadli pachatele vloupání do rodinného domu a bytu, dále řešili vloupání do rekreační chaty či neplacení výživného na své děti.

Reklama

O kriminálních případech z ústecka informovala krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová s tím, že ústeckým kriminalistům se podařili objasnit dvě vloupání do rodinných domů. Policejní komisař sdělil obvinění 32letému muži z trestného činu Krádeže a Porušování domovní svobody. Obviněný se v polovině měsíce prosince vloupal do rodinného domu v Božtěšicích, kde z předsíně odcizil kabelku s doklady a mobilní telefon.
V dalším případě se dne (21.1.) letošního roku vloupal v ulici Alšova do domu, kde z přízemního bytu větší množství šperků a různých mincí. Svým jednáním způsobil celkovou škodu kolem 22 tisíc korun. V minulosti byl pro majetkovou trestnou činnost již odsouzen. V současné době mu hrozí trest odnětí svobody až do výše 3 let.

Vloupání do chaty

Trmičtí policisté pátrají po pachateli, který se 21.1. v odpoledních hodinách vloupal do rekreační chaty v ulici Černá cesta v lokalitě Klíše. Pachatel chatu prohledal a následně odcizil větší množství nářadí. Svým jednáním způsobil celkovou škodu kolem 35 tisíc korun.

Otec neplatí výživné na své děti

Neštěnmičtí policisté šetří případ neplacení výživného. Podezřelý 39letý muž od května loňského roku neplatí výživné na své dvě nezletilé děti, kdy tato povinnost mu byla stanovena soudem. V současné době dluh činí 39 tisíc korun. Za uvedené jednání hrozí trest odnětí svobody až do výše 2 let, doplnila k událostem z ústecka policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře