Krátké krimi zprávy z Ústecka aneb ze svodek ústecké policie

Policie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz
Policie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Ústí nad Labem - Kriminalisté dopadli pachatele vloupání do rodinného domu a bytu, dále řešili vloupání do rekreační chaty či neplacení výživného na své děti.

Reklama

O kriminálních případech z ústecka informovala krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová s tím, že ústeckým kriminalistům se podařili objasnit dvě vloupání do rodinných domů. Policejní komisař sdělil obvinění 32letému muži z trestného činu Krádeže a Porušování domovní svobody. Obviněný se v polovině měsíce prosince vloupal do rodinného domu v Božtěšicích, kde z předsíně odcizil kabelku s doklady a mobilní telefon.
V dalším případě se dne (21.1.) letošního roku vloupal v ulici Alšova do domu, kde z přízemního bytu větší množství šperků a různých mincí. Svým jednáním způsobil celkovou škodu kolem 22 tisíc korun. V minulosti byl pro majetkovou trestnou činnost již odsouzen. V současné době mu hrozí trest odnětí svobody až do výše 3 let.

Vloupání do chaty

Trmičtí policisté pátrají po pachateli, který se 21.1. v odpoledních hodinách vloupal do rekreační chaty v ulici Černá cesta v lokalitě Klíše. Pachatel chatu prohledal a následně odcizil větší množství nářadí. Svým jednáním způsobil celkovou škodu kolem 35 tisíc korun.

Otec neplatí výživné na své děti

Neštěnmičtí policisté šetří případ neplacení výživného. Podezřelý 39letý muž od května loňského roku neplatí výživné na své dvě nezletilé děti, kdy tato povinnost mu byla stanovena soudem. V současné době dluh činí 39 tisíc korun. Za uvedené jednání hrozí trest odnětí svobody až do výše 2 let, doplnila k událostem z ústecka policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Reklama

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře