Konflikt před hernou Calypso. Výsledkem jsou dvě lehká a jedno těžké zranění

Policie ČR-ilustrační foto Foto: archiv Události112.czPolicie ČR-ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz

Děčínsko - Dne (30.7.2014) kolem 02.30 hodin došlo v Děčíně-centru u herny Calypso, ke vzájemné slovní rozepři mezi hosty baru, která vyvrcholila fyzickým napadením.

Reklama

O případu informovala děčínská policejní mluvčí Pavla Kofrová s tím, že jeden z přítomných postupně napadl údery pěstí tři poškozené osoby, z nichž dvěma způsobil lehká a jednomu těžká zranění. Následně z místa činu utekl.

Těžce zraněný muž byl RZS převezen do nemocnice. Po intenzivním šetření policisté ještě téhož dne v odpoledních hodinách zadrželi jednadvacetiletého útočníka z Děčína. Policejní komisař proti němu zahájil trestní stíhání pro trestné činy těžké ublížení na zdraví, ublížení na zdraví, výtržnictví a neposkytnutí pomoci. Následně byl podán podnět na uvalení vazby, který byl akceptován. V případě soudem uznané viny hrozí muži až 10leté vězení. Dále bylo dne 7. 8. zahájeno trestní stíhání dvou mužů ve věku 22 a 21let z Děčína pro trestný čin výtržnictví a neposkytnutí pomoci.

Mladíci se účastnili fyzického napadení dne 30. 7. před výše zmíněným barem Calypso. Obvinění jsou stíháni na svobodě a hrozí jim až dvouletý trest odnětí svobody, doplnila policejní mluvčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Děčínsko

Bouřky zaměstnaly hasiče. Každou chvíli měli výjezd! Bouřky zaměstnaly hasiče. Každou chvíli měli výjezd!
Budeme chtít Nymburk ještě překvapit, tvrdí po prvním finále děčínský Pomikálek Budeme chtít Nymburk ještě překvapit, tvrdí po prvním finále děčínský Pomikálek
Basketbalisté Děčína jsou znovu ve finále ligy Basketbalisté Děčína jsou znovu ve finále ligy

Chebsko a Děčínsko (Šluknovsko): Regiony u německých hranic s velkými rozdíly. Víme proč! Chebsko a Děčínsko (Šluknovsko): Regiony u německých hranic s velkými rozdíly. Víme proč!
Sesuv půdy na trať z Dolního Žlebu do Bad Schandau zastavil mezinárodní rychlíky Sesuv půdy na trať z Dolního Žlebu do Bad Schandau zastavil mezinárodní rychlíky
Kaňon Labe od Lovosic po Hřensko míří do seznamu Natura 2000 Kaňon Labe od Lovosic po Hřensko míří do seznamu Natura 2000


Komentáře