Jablonecký soud projednává případ znásilnění. Obviněný tak huhlá, že nikdo neví co se stalo

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

JABLONEC - Uprostřed týdne pokračovalo soudní líčení v případu znásilnění ženy v Jablonci nad Nisou. A zdá se, že se bude jednat o poměrně pozoruhodný případ.

Reklama

54letý Josef Giňa měl znásilnit 40letou ženu u Penny Marketu v Jablonci. Po znásilnění se měl muž svou oběť pokusit zabít. Teď ale není úplně zřejmé, co se vlastně stalo. Obviněný totiž huhlá a není schopen artikulovat. U soudu mu tak při výpovědi nikdo nerozuměl.

To koresponduje i s postojem v případu postižené ženy. Obviněný ji měl znásilnit, ale tak u toho huhlal, že sama údajně nevěděla, co po ní chce. Líčení bylo už před prázdninami odročeno, protože Giňovi nikdo při jeho huhlání nerozuměl.

Oběť i útočník pocházejí ze sociálně slabých poměrů a vzájemně se neznají. Pokud se Giňovi prokáže vina, hrozí mu pobyt ve vězení v rozmězí 15 až 20 let.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí
Údajného pedofila policie nenašla Údajného pedofila policie nenašla
Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO? Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO?

Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni
Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista
Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8 Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8

Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období? Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období?
Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu
Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný

Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla
Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou
Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery


Komentáře