FOTO: Na Českolipsku v noci hořela roubenka. Muž se čtyřmi psy přišel o všechno

Požár roubenky. Foto: HZS LKPožár roubenky. Foto: HZS LK

Břevniště (Českolipsku) - Sedm hasičských jednotel vyjelo k velkému požáru roubenky v Břevništi na Českolipsku. Požár vypukl v sobotu (25.1.2014) v půl druhé v noci.

Reklama

"Dnes v 1.20 hodin byl hasičům ohlášen požár poloroubeného rodinného domu v části obce Břevniště na Českolipsku. K zásahu vyjelo 7 jednotek včetně výškové techniky a týlového kontejneru z liberecké stanice. Požár byl ohlášen pozdě a již v době příjezdu hasičů šel střechou ven a zasáhl všechny vnitřní prostory," uvedla mluvčí libereckých hasičů Zdenka Štrauchová.

Obyvatel domu měl velké štěstí, neboť vyvázl bez zranění. "V době vzniku požáru muž nespal, ale sledoval televizi. Když ho vyrušilo praskání, šel se podívat na půdu a zjistil, že hoří střecha. Z domu utekl a vzal s sebou dva psy a pod bundu 2 štěňata," popsala mluvčí.

Hasičům zasahujícím v dýchací technice se podařilo požár lokalizovat před třetí hodinou ranní, zcela zlikvidován byl po šesté hodině. "Škoda vzniklá při požáru byla odhadnutá na 450.000 Kč. Po dnešním došetření, které proběhlo v dopoledních hodinách, bylo zjištěno, že za příčinou stála netěsnost komínového tělesa," dodala mluvčí Zdenka Štrauchová.

Roubenka na Českolipsku lehla popelem
Roubenka na Českolipsku lehla popelem
Roubenka na Českolipsku lehla popelem
Roubenka na Českolipsku lehla popelem
Roubenka na Českolipsku lehla popelem
Roubenka na Českolipsku lehla popelem


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře