Fanoušek v Chomutově hodil tácek pod sedačku. Policie jej vyvedla v poutech!

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

CHOMUTOV - Bezpečnost nade vše. Je pravdou, že hokejový svaz pro letošní ročník schválil tvrdší verzi návštěvního řádu během zápasů hokejové extraligy, pořadatelé v Chomutově ale vše pozvedli ještě na vyšší level.

Reklama

Divák během hokejového zápasu v Chomutově hodil papírový tácek od párku s chlebem pod sedačku. A to neměl dělat.

Fanoušek podle informací MF Dnes, která na tuto kuriozitu upozornila, totiž hodil tácek pod sedačku. Jenže ho viděla i tamní pořadatelská služba, která upozornila hlídku městské policie a bezpečnostní zásah byl na světě.

Podle městské policie divák jevil známky opilosti. Strážníci jej údajně chtěli vyvést mimo sektor hostujících fanoušků, kde během zápasu fandil, do vestibulu a vše si vyříkat. Divák ale trval na svém tvrzení, že pod sedačku nic nehodil.

Situace se nakonec vyostřila a po výměně názoru strážníci složili údajně opilého diváka na zem a v poutech jej vyvedli ze stadionu.

Celou událost nakonec bude řešit dokonce správní orgán a přestupek bude projednán v příkazním řízení.

Hokejový svaz diváky více hlídá

Hokejová extraliga letos zaktualizovala návštěvní řád a tvrdě hodlá postihovat neukázněné fanoušky v hledištích. Trestají se i hanlivé pokřiky a výroky na adresu hráčů, trenérů či rozhodčích. Novinka zapříčinila divokou diskuzi mezi hokejovými fankluby a vedením extraligy.

V Chomutově se ale nejedná o první fanouškovský incident. Na podzim 2012 tam vznikla celostátní aféra, když fanoušci Pirátů bučeli na kanadského hokejistu Wayna Simmondse z Philadelphia Flyers, jenž si během výluky v NHL v sezóně 2012-2013 odskočil hrát do Liberce. Simmonds je ale černé pleti a rasistické bučení na tribunách na směrem na jeho adresu tehdy prošetřovala i policie.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Demonstrace síly, čílí se ODS. Petr Fiala nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny Demonstrace síly, čílí se ODS. Petr Fiala nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny
Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté
Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše

Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila
Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů
OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec


Komentáře