Fanoušek v Chomutově hodil tácek pod sedačku. Policie jej vyvedla v poutech!

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com
Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

CHOMUTOV - Bezpečnost nade vše. Je pravdou, že hokejový svaz pro letošní ročník schválil tvrdší verzi návštěvního řádu během zápasů hokejové extraligy, pořadatelé v Chomutově ale vše pozvedli ještě na vyšší level.

Reklama

Divák během hokejového zápasu v Chomutově hodil papírový tácek od párku s chlebem pod sedačku. A to neměl dělat.

Fanoušek podle informací MF Dnes, která na tuto kuriozitu upozornila, totiž hodil tácek pod sedačku. Jenže ho viděla i tamní pořadatelská služba, která upozornila hlídku městské policie a bezpečnostní zásah byl na světě.

Podle městské policie divák jevil známky opilosti. Strážníci jej údajně chtěli vyvést mimo sektor hostujících fanoušků, kde během zápasu fandil, do vestibulu a vše si vyříkat. Divák ale trval na svém tvrzení, že pod sedačku nic nehodil.

Situace se nakonec vyostřila a po výměně názoru strážníci složili údajně opilého diváka na zem a v poutech jej vyvedli ze stadionu.

Celou událost nakonec bude řešit dokonce správní orgán a přestupek bude projednán v příkazním řízení.

Hokejový svaz diváky více hlídá

Hokejová extraliga letos zaktualizovala návštěvní řád a tvrdě hodlá postihovat neukázněné fanoušky v hledištích. Trestají se i hanlivé pokřiky a výroky na adresu hráčů, trenérů či rozhodčích. Novinka zapříčinila divokou diskuzi mezi hokejovými fankluby a vedením extraligy.

V Chomutově se ale nejedná o první fanouškovský incident. Na podzim 2012 tam vznikla celostátní aféra, když fanoušci Pirátů bučeli na kanadského hokejistu Wayna Simmondse z Philadelphia Flyers, jenž si během výluky v NHL v sezóně 2012-2013 odskočil hrát do Liberce. Simmonds je ale černé pleti a rasistické bučení na tribunách na směrem na jeho adresu tehdy prošetřovala i policie.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře