Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

DĚČÍN - Až výjimečný trest hrozí 35letému muži z Děčínska, který zabil nezletilou dívku a pokusil se usmrtit i další oběť.

Reklama

V noci ze soboty na neděli měl pětatřicetiletý muž zavraždit nezletilou dívku a pokusit se o zabití další mladistvé dívky. Nedlouho po činu jej policie zadržela a muž se měl k vraždám přiznat. Nyní mu hrozí až výjimečný trest.

K tragédii došlo v jedné z obcí na Děčínsku.

Pětatřicetiletý muž údajně zavraždil čtvrnáctiletou dívku a pokusil se zabít ještě o dva roky starší dívku, ta jeho útok ale přežila.

Podle policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové se muž brzy po zadržení přiznal k oběma činům. Incident se udál v malé obci Doubice u Krásné Lípy na okraji Národního parku České Švýcarsko. Ve stejné obci si také nechal postavit svou roubenku zpěvák Karel Gott.

Nyní pachateli hrozí trest vězení v rozmezí 15 až 20 let či dokonce výjimečný trest. Aktuálně je na muže podán podnět vzetí do vazby, jak uvedla policejní mluvčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.55 hvězdiček / Hodnoceno: 11x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře