Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

DĚČÍN - Až výjimečný trest hrozí 35letému muži z Děčínska, který zabil nezletilou dívku a pokusil se usmrtit i další oběť.

Reklama

V noci ze soboty na neděli měl pětatřicetiletý muž zavraždit nezletilou dívku a pokusit se o zabití další mladistvé dívky. Nedlouho po činu jej policie zadržela a muž se měl k vraždám přiznat. Nyní mu hrozí až výjimečný trest.

K tragédii došlo v jedné z obcí na Děčínsku.

Pětatřicetiletý muž údajně zavraždil čtvrnáctiletou dívku a pokusil se zabít ještě o dva roky starší dívku, ta jeho útok ale přežila.

Podle policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové se muž brzy po zadržení přiznal k oběma činům. Incident se udál v malé obci Doubice u Krásné Lípy na okraji Národního parku České Švýcarsko. Ve stejné obci si také nechal postavit svou roubenku zpěvák Karel Gott.

Nyní pachateli hrozí trest vězení v rozmezí 15 až 20 let či dokonce výjimečný trest. Aktuálně je na muže podán podnět vzetí do vazby, jak uvedla policejní mluvčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.55 hvězdiček / Hodnoceno: 11x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V Roztokách u Semil hořela výrobní hala V Roztokách u Semil hořela výrobní hala
Dohra s ostravskými kaly. Žili lidé na severu Čech 5 let v omylu? Dohra s ostravskými kaly. Žili lidé na severu Čech 5 let v omylu?
Slavnostní koncert Jitky Čechové je v roudnickém pivovaru Slavnostní koncert Jitky Čechové je v roudnickém pivovaru

Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Maxim Brůna Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Maxim Brůna
Lidé protestují proti zrušenému nočnímu vlaku z Ústí do Prahy Lidé protestují proti zrušenému nočnímu vlaku z Ústí do Prahy
Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru

Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku
Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!

Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech
Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018


Komentáře