Agresor mlátil školáky, trestu ale unikne!

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com
Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

LOUNY - Napětí mezi obyvateli Loun roste. Jak SeveročeskýDeník.cz informoval, nezletilý agresor vylákal jiného školáka do parku, kde ho i s druhým kamarádem surově napadl.

Reklama

Případ obletěl většinu médií a intenzivně se mu věnovala například TV Nova. Této televizní stanici maminka jednoho z napadených chlapců popsala, jak je z této události zdrcena a vyjmenovala několik zranění, která agresor způsobil jejímu synovi.

Ačkoli příště může jít v takovém případě o život, jelikož agresorovi ještě nebylo patnáct let, za svůj čin nebude souzen. Případ proto bude odložen. Ačkoli z rvačky chlapců vzniklo video a snímky z této brutální potyčky se objevily na internetu.

Podle MF Dnes se případem zabývá orgán sociálněprávní ochrany dětí a kolem lounských základních škol probíhají kontroly policejních hlídek.

Co se v Lounech stalo?

Na internetu kolují záběry napadení, ke kterému v Lounech došlo mezi žáky základní školy. Dva chlapce tam napadl útočník, kterému ještě nebylo parnáct let. Video šíleného útoku šokovalo celé Louny. Vedení města proto již zahájilo sérii opatření, které mají zvýšit bezpečnost před školami.

Tato brutální událost pochopitelně zvýšila napětí v Lounech. Z videa je navíc patrné, že agresoři napadli školáky pod záminkou "výpalného". "Oni zaplatili, nech je bejt," zní na videu.

Jiné hlasy napovídají, že potyčka vygradovala kvůli sporu o dívku. To v jedné verzi rovněž potvrdila pro TN.cz policie.

Ředitel školy Vlastimil Hubert napovídá rodičům napadených dětí, aby podali trestní oznámení.

Reklama

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře