14 lidí skončilo v policejní síti na Mácháči. Kvůli distribuci drog

Policejní vozidlo. Foto: archiv Události112.czPolicejní vozidlo. Foto: archiv Události112.cz

Doksy - Tradiční festival taneční hudby Mácháč o víkendu (21.-22.8.2015) monitorovali policisté. Ti zadrželi 14 lidí kvůli podezření z distribuce a přechovávání drog.

Reklama

Dalších 35 osob, které odhalili němečtí a čeští policisté při kontrolách vozů, se dopustilo v souvislosti s drogami přestupku. Média o tom informovala českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková.

U Máchova jezera, kde festival skončil v neděli nad ránem se podle odhadu policistů sešlo o víkendu kolem 7000 lidí.

Policisté například odhalili ženu ve věku 27 let, která prodávala efedrin čtyřem osobám, dále 19letého mladíka při prodeji tablety extáze a 22letého dealera, který měl u sebe 32 tablet extáze.

Podle Ivany Balákové policisté usvědčili 22letého Ústečana a 25letého mladíka z Chomutova z prodeje extáze přímo na party na pláži Klůček. Mladíkům hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Další návštěvníci party se budou zodpovídat z řízení vozu pod vlivem drog a čtyři lidé řídili přímo opilí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Českolipsko

Rozzuřený otec zbil desetiletého syna. Neuvěřitelné, kvůli čemu! Rozzuřený otec zbil desetiletého syna. Neuvěřitelné, kvůli čemu!
Na meningokokovou infekci podlehlo v ústecké nemocnici čtyřleté dítě Na meningokokovou infekci podlehlo v ústecké nemocnici čtyřleté dítě
Startuje hudební festival Lípa Musica 2016 Startuje hudební festival Lípa Musica 2016

Soutěž o lístky na Mácháč 2016 Soutěž o lístky na Mácháč 2016
Finlandia Mácháč 2016 představí bouřliváky DVBBS i Olivera Heldense Finlandia Mácháč 2016 představí bouřliváky DVBBS i Olivera Heldense
Sklářská lokálka zve na oslavy 130 let do Kamenického Šenova a České Kamenice Sklářská lokálka zve na oslavy 130 let do Kamenického Šenova a České Kamenice


Komentáře