KRIMI

V mostecké nemocnici o víkendu došlo k úmrtí novorozence. Co se stalo?V mostecké nemocnici o víkendu došlo k úmrtí novorozence. Co se stalo?

MOST - O víkendu údajně mělo zemřít novorozeně v mostecké nemocnici.

Požár domku na Děčínsku, jeden mrtvýPožár domku na Děčínsku, jeden mrtvý

DĚČÍNSKO - V noci na sobotu 17.2. došlo k požáru dřevěného domku v Srbské Kamenici na Děčínsku. Hasiči vyjeli do akce zhruba hodinu po půlnoci.

Dvojice kradla v ústecké samoobsluze. Sáhli do kasy a zmizeliDvojice kradla v ústecké samoobsluze. Sáhli do kasy a zmizeli

ÚSTÍ N.L. - Ke krádeži došlo v ústeckém obchodě Norma v ulici SNP.


Celní správa se zaměřuje na nelegální přepravy topných olejů. Míří sem z NěmeckaCelní správa se zaměřuje na nelegální přepravy topných olejů. Míří sem z Německa

ÚSTECKO - V minulých dnech se celníci zaměřili na pašování topného oleje rovněž známého pod označením "červená nafta". Docházelo totiž k nelegálnímu převozu této suroviny z Německa na území Ústecka a …

Dítě kradlo v ústeckém obchoďáku. Na popud matkyDítě kradlo v ústeckém obchoďáku. Na popud matky

ÚSTÍ N.L. - K znepokojivé krádeži došlo v nejmenovaném ústeckém obchodním centru. Policistům se už ale případ podařilo objasnit.

Hromadná nehoda na D8 uzavřela dálnici ve směru na Ústí. Hustá doprava v LovosicíchHromadná nehoda na D8 uzavřela dálnici ve směru na Ústí. Hustá doprava v Lovosicích

ŘEHLOVICE - Ranní (9.2.2018) hromadná nehoda na dálnici D8 uzavřela oba jízdní pruhy ve směru na Německo. Doprava je odkláněna na Lovosice, neboť střet se stal na křižovatce v Řehlovicích.


Pašerák ve vlaku! Celníci chytli muže v Ústí. Převážel materiál na drogy do Německa?Pašerák ve vlaku! Celníci chytli muže v Ústí. Převážel materiál na drogy do Německa?

ÚSTÍ N.L. - Třicetiletý muž byl zadržen v Ústí nad Labem při kontrole v mezinárodním vlaku směřujícím z Budapešti do Hamburku. Pašerák daleko nedojel.

Žhář řádí ve Šluknově, u domu byla zapálena dvě autaŽhář řádí ve Šluknově, u domu byla zapálena dvě auta

ŠLUKNOV - V noci na čtvrtek plameny údajně poškodily dvě zaparkovaná auta v blízkosti domu, kterému dříve hořela střecha. Je tam souvislost?

Těhotná řidička pila, a pak bourala. A vezla i další dítě!Těhotná řidička pila, a pak bourala. A vezla i další dítě!

ÚSTÍ NAD LABEM - Nejenom, že byla těhotná, ale ve vozidle vezla svou dvouletou dceru. Policisté načapali řidičku v Ústí nad Labem.


Zběsilá honička v ulicích nočního města. Řidič se spolujezdkyní skončil v celeZběsilá honička v ulicích nočního města. Řidič se spolujezdkyní skončil v cele

LIBEREC - Agresivního řidiče zadrželi policisté po honičce v Liberci. Vysoká rychlost způsobila, že nezvládl řízení při průjezdu kruhovým objezdem a naboural do lampy veřejného osvětlení.

Až 20 let. Žalobce obžaloval muže, který zastřelil RomaAž 20 let. Žalobce obžaloval muže, který zastřelil Roma

CHOMUTOV - Střelba z května 2017 bude mít dohru u soudu. Státní zástupce obžaloval muže, který měl údajně vraždit na chomutovském sídlišti.

Muž měl karbofuranem trávit zvířata. A to i psyMuž měl karbofuranem trávit zvířata. A to i psy

LITOMĚŘICKO - Před lety to byla jedna zpráva za druhou. Policisté se zabývali oznámeními, že někdo ve volné přírodě pokládá jed, který otrávil nejen ptactvo, ale i psy. S domnělým pachatelem probíhá s…


Strana 1 z 38
1 2 3 »»