KRIMI

Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest?Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest?

ÚSTÍ N.L. - Krajský soud v Ústí nad Labem dostal na stůl brutální případ. Řeší bestiální vraždu seniorky, kterou zavraždil její vlastní vnuk.

Chaos v Teplicích. Anonym nahlásil bombu na nádražíChaos v Teplicích. Anonym nahlásil bombu na nádraží

TEPLICE - V úterý po poledni došlo k nepříjemné situaci v Teplicích. Anonym tam nahlásil bombu na vlakovém nádraží.

Zloděj na Českolipsku vlezl do mobilního záchodu a odnesl odpadní nádržZloděj na Českolipsku vlezl do mobilního záchodu a odnesl odpadní nádrž

ČESKOLIPSKO - Vskutku kuriózní případ se stal v Kamenickém Šenově na Českolipsku. Zloděj se tam vloupal do mobilního záchodu Toi Toi v tamním městě na náměstí Míru a odnesl si sebou plnou odpadní nádr…


Longboardista zemřel a ještě mu kdosi ukradl prkno. To je případ z MostuLongboardista zemřel a ještě mu kdosi ukradl prkno. To je případ z Mostu

MOST - Mostečtí policisté se zabývají případem ze sobotního večera. A nyní hledají svědky.

Jablonecký soud projednává případ znásilnění. Obviněný tak huhlá, že nikdo neví co se staloJablonecký soud projednává případ znásilnění. Obviněný tak huhlá, že nikdo neví co se stalo

JABLONEC - Uprostřed týdne pokračovalo soudní líčení v případu znásilnění ženy v Jablonci nad Nisou. A zdá se, že se bude jednat o poměrně pozoruhodný případ.

Dvouleté dítě stálo na parapetu okna. Zachránili ho strážníciDvouleté dítě stálo na parapetu okna. Zachránili ho strážníci

DĚČÍN - Dvouleté dítě mohlo vypadnout z okna, zasáhli duchapřítomní strážníci děčínské městské policie.


Muž ukradl stovky kusů másla v supermarketuMuž ukradl stovky kusů másla v supermarketu

MOST - V policejní cele skončil 44letý muž z Moravy. Muž o víkendu zavítal v odpoledních hodinách do jednoho mosteckého supermarketu a podle policie kradl.

U Úštěku došlo k velké nehodě. Tři z pěti lidí jsou mrtvíU Úštěku došlo k velké nehodě. Tři z pěti lidí jsou mrtví

LITOMĚŘICKO - Nedělní ráno se stalo osudové pro tři lidi u Úštěku na Litoměřicku. Tragickou nehodu tam způsobila 19letá řidička, která vyjela ze silnice a narazila do stromu mezi Úštěkem a Zimoří.

Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřelaMladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela

TEPLICE - Ve čtvrtek v Teplicích srazil dvacetiletý mladík sedmašedesátiletou cyklistku. Řidič ji ale neposkytl pomoc a z místa nehody ujel.


Teror v Barceloně. Třináct mrtvýchTeror v Barceloně. Třináct mrtvých

BARCELONA - Ve čtvrtečním odpoledni došlo k dalšímu teroristickému útoku, tentokrát ve španělské Barceloně. Podle dostupných informací si útok vyžádal až třináct mrtvých.

Auto vjelo u Paříže do pizzerie, na místě jsou zranění. Kolik je mrtvých?Auto vjelo u Paříže do pizzerie, na místě jsou zranění. Kolik je mrtvých?

PAŘÍŽ - Východně od Paříže v obci Sept-Sorts v departmentu Seine-et-Marne došlo možná patrně k dalšímu teroristickému útoku, když tam vjelo vozidlo do pizzerie.

Pobodaná Češka v Hurghadě zemřelaPobodaná Češka v Hurghadě zemřela

EGYPT - Česká turistka (36) pobodaná při teroristickém útoku v egyptské Hurghadě zemřela. Oznámil to ve čtvrtek (27.7.2017) ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík.


Strana 1 z 31
1 2 3 »»