VIDEO: Hitler se dozvěděl, že zavřeli Činoherák

Adolf Hitler se zajímá o situaci v Činoherním studiu. Foto: YouTubeAdolf Hitler se zajímá o situaci v Činoherním studiu. Foto: YouTube

Ústí n/L. - Na jedné straně petice a protestní akce, na straně druhé resestitické počiny. Kauza Činoherního studia v Ústí nad Labem hýbe veřejným míněním. Na YouTube nyní lze zhlédnout i parodii na film Pád Třetí říše.

Reklama

Činoherní studio, které nehraje žádná představení, hýbe ústeckou politikou. Ústecká ODS žádá odvolání předsedy správní rady Činoherního studia Jana Eichlera a nové projednání části městského rozpočtu, která řeší financování činohry.

Naopak ústečtí radní konstatovali, že přerušení činnosti divadla považuje za nepřiměřenou formu nátlaku a nebyl k němu věcný důvod. "Divadlo nehraje a přichází o výnosy ze vstupného, zatímco veškeré náklady (mzdy, nájmy, energie) trvají," konstatovalo v tiskové zprávě vedení města Ústí nad Labem.

Mezitím na YouTube se objevila známá scéna z filmu Pád Třetí říše. Tentokrát ve veriz, kdy se Adolf Hitler dozvěděl, že Činoherní studio přestalo hrát. Podívejte se na video.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.6 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat
Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku
Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci

Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení
Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový? Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový?
Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty? Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty?


Komentáře