Starosta Chlumce vzkazuje lékaři ze Show Jana Krause: Odejděte z našeho města

Zdeněk Postler u Jana Krause. Reprofoto: YoutubeZdeněk Postler u Jana Krause. Reprofoto: Youtube

CHLUMEC - Praktický lékař Zdeněk Postler má ordinaci v Chlumci u Ústí nad Labem. Po jeho vystoupení v televizním pořadu Show Jana Krause obdržel dopis od starosty Romana Zettlitzera s jasným vzkazem: Odejděte z města.

Reklama

Jan Kraus si do svého pořadu jako třetího hosta zve tzv. osobnosti z lidu. Zajímavé postavy napříč společností. V jednom z posledních dílů Show Jana Krause byl hostem na červené pohovce lékař Zdeněk Postler.

Ordinuje a dvacet pět let bydlí v Chlumci u Ústí nad Labem. Lékař je zajímavý tím, že svým pacientům píše různé vzkazy. A o nich si s Janem Krausem povídal.

Ovšem nejen o nich, ale i o Chlumci. O malém městě, které donedávna bylo vesnicí či dříve i jednou z částí Ústí nad Labem, se Zdeněk Postler nevyjadřoval příliš lichotivě - tak jako o svých některých pacientech.

O Chlumci mluvil jako o "díře" na úpatí Krušných hor, za kterými už je Německo. O Chlumci mluvil jako o obci, kde není práce a je jen noclehárnou. O pacientech mluvil jako o "prudičích" s tím, že senioři si do ordinace chodí popovídat či předepisovat léky, které už doma stejně mají.

A v pořadu také hovořil o svých sporech se současným starostou Romanem Zettlitzerem. Ten mu napsal otevřený dopis:

"Doktore, Postlere,

Vaše vystoupení v pořadu J.K. dle mého názoru velmi hrubým a nevybíravým způsobem veřejně poškodilo jak image našeho města, tak i jeho občany.

Je s podivem, že po více jak 20 letech života v našem městě jste schopen se takto vyjadřovat o místě, kde žijete a o pacientech, kteří Vás živí.

Pokud tedy vnímáte naše město a jeho občany támto způsobem, nezbývá Vám než doporučit změnu Vašeho působiště a vyměnit tu Strašnou Díru v Krušných horách za nějakou pro Vás atraktivnější lokalitu a občanům pak změnu svého ošetřujícícho lékaře - já tak učiním v nejbližších dnech."

Lékař Zdeněk Postler uvažuje, že na starostu podá trestní oznámení za pomluvu a vyhrožování v jiné věci, která se údajně stala.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 12x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře