Silný vítr a lokální záplavy hrozí severu Čech

Zima, ilustrační foto. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czZima, ilustrační foto. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Děčínsko - Silný vítr a vylití například Mandavy ve Varnsdorfu - to jsou rizika víkendového počasí. Meteorologové vydali varování zejména na sobotu 10. ledna 2015.

Reklama

V pátek (9.1.2015) spadl strom v Rumburku, ve Varnsdorfu se zřítil přímo na auto, v Brtníkách spadly na silnici hned dva stromy. V Mikulášovicích hasiči odstranili uvolněný reklamní panel.

Tak vypadala situace na Šluknovsku před víkendem. V sobotu se očekávají další rozmary počasí. Povodňové ohrožení okres Děčín, vydatné deště by mohly vylít z koryta vodu říčky Mandava ve Varnsdorfu.

V pátek večer a v noci na sobotu bude přes Českou republiku přecházet teplá fronta, provázená deštěm. Na pohraničních horách budou srážky vydatné.

Varování kvůli lokálním záplavám platí na území severních Čech.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Děčínsko

Bouřky zaměstnaly hasiče. Každou chvíli měli výjezd! Bouřky zaměstnaly hasiče. Každou chvíli měli výjezd!
Budeme chtít Nymburk ještě překvapit, tvrdí po prvním finále děčínský Pomikálek Budeme chtít Nymburk ještě překvapit, tvrdí po prvním finále děčínský Pomikálek
Basketbalisté Děčína jsou znovu ve finále ligy Basketbalisté Děčína jsou znovu ve finále ligy

Chebsko a Děčínsko (Šluknovsko): Regiony u německých hranic s velkými rozdíly. Víme proč! Chebsko a Děčínsko (Šluknovsko): Regiony u německých hranic s velkými rozdíly. Víme proč!
Sesuv půdy na trať z Dolního Žlebu do Bad Schandau zastavil mezinárodní rychlíky Sesuv půdy na trať z Dolního Žlebu do Bad Schandau zastavil mezinárodní rychlíky
Kaňon Labe od Lovosic po Hřensko míří do seznamu Natura 2000 Kaňon Labe od Lovosic po Hřensko míří do seznamu Natura 2000


Komentáře