Severočeši.cz jsou prý zase jednotní. Po rozvodu sňatek?

Logo hnutí Severočeši.cz
Logo hnutí Severočeši.cz

ÚSTECKÝ KRAJ - Byli spolu, pak se rozkmotřili, soudili se, vytvářeli kauzy. Nyní je prý vše zapomenuto a Severočeši.cz jsou jednotní.

Reklama

"V pondělí 30. října 2017 proběhla valná hromada politického hnutí Severočeši.cz. Poprvé od roku 2013 se sešly obě znesvářené poloviny tohoto hnutí," řekl pro média Petr Prokeš, tiskový mluvčí hnutí.

"Hnutí rozštěpil bývalý člen, podnikatel Jiří Zelenka, který upřednostnil své osobní zájmy před zájmy hnutí a voličů. Rozkol vyvolal sérii soudních sporů, které vyvrcholily stažením kandidátky politického hnutí Severočeši.cz do Zastupitelstva Ústeckého kraje," zrekapituloval dosavadní vývoj na severočeské politické scéně.

Podle Prokeše podmínkou pro sjednocení obou částí byl odchod Zelenky z hnutí. To se údajně stalo a hnutí je tak prý znovu jednotné.

Na jednání byl zvolen prvním místopředsedou Luboš Pitín a předsedou hnutí zůstal Bronislav Schwarz.

"Hnutí chce navázat na úspěšné roky 2008 – 2016, kdy mělo významné zastoupení v Zastupitelstvu Ústeckého kraje a v zastupitelstvech řadě obcí a měst, mělo dva senátory a dva poslance v dolní komoře Parlamentu České republiky – Poslanecké sněmovně," uvedl mluvčí hnutí.

"Delegáti valné hromady věří, že občané Ústeckého kraje ocení práci, kterou všichni zástupci Severočechů.cz dosud odváděli," dodal Petr Prokeš.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře