Šéf liberecké nemocnice Luděk Nečesaný asi skončí. Chce bránit odsouzeného syna

Ředitel liberecké nemocnice Luděk Nečesaný. Foto: archiv TOP 09Ředitel liberecké nemocnice Luděk Nečesaný. Foto: archiv TOP 09

Liberec - Ředitel liberecké krajské nemocnice Luděk Nečesaný uvažuje o rezignaci. Chce se věnovat obhajobě syna, kterého hradecký soud za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích nepravomocně poslal za mříže.

Reklama

Luděk Nečesaný zvažuje, že pokud jeho syn bude pravomocně odsouzen, odejde z postu ředitele. Nebo se dohodne s kolegy a na částečný úvazek bude pokračovat. Chce se totiž věnovat případu svého syna.

Lukáš Nečesaný ve věku 21 let byl hradeckým krajským soudem poslán do vězení za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích. V únoru 2013 mladík ženu podle rozsudku těsně před zavírací hodinou polenem šestkrát udeřil do hlavy a ukradl jí doklady a přes 10 tisíc z tržby. Pachatel vinu od počátku popíral.

Podle jeho otce a ředitele liberecké nemocnice policie případ zmanipulovala. Obžaloba pracovala zejména s výpovědí svědků.

Lukáš Nečesaný nepopírá, že v kadeřnictví byl. Prý se chtěl nechat ostříhat, jakmile ale kadeřnice řekla, že končí, tak ze salonu odešel.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Liberecko

Cizinec v kempu zaútočil nožem na jiného muže. Chtěl vraždit? Cizinec v kempu zaútočil nožem na jiného muže. Chtěl vraždit?
Sever Čech trápí déšť, hrozí povodně Sever Čech trápí déšť, hrozí povodně
Zachránili tenistku Kvitovou, teď dostanou miliony Zachránili tenistku Kvitovou, teď dostanou miliony

Nejnavštěvovanější místa v Česku. V žebříčku exceluje Liberec Nejnavštěvovanější místa v Česku. V žebříčku exceluje Liberec
Andrej Babiš i Miloš Zeman pod palbou protestů nejen v Praze, ale i v Liberci Andrej Babiš i Miloš Zeman pod palbou protestů nejen v Praze, ale i v Liberci
Na Spartě nemáme co ztratit, avizuje Karafiát před finišem ligy Na Spartě nemáme co ztratit, avizuje Karafiát před finišem ligy


Komentáře