Potvrzeno. Ústecký hokej bude provozovat nová společnost

Jiří Zdvořáček představil novou společnost provozující ústecký hokej. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czJiří Zdvořáček představil novou společnost provozující ústecký hokej. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústí n/L. - Jak SeveročeskýDeník.cz informoval jako první, ústecký hokej bude provozovat nově vzniklá společnost s ručením omezeným. Ta si od občanského sdružení pronajme prvoligovou licenci.

Reklama

"Chtěli jsme vytvořit důvěryhodnou společnost, která si bude moct pronajmout licenci od občanského sdružení. Nedávno jsem tu stál na straně akciovky, nyní sdružení. Je mi jedno, na které budu straně, jde mi o záchranu ústeckého hokeje," řekl na čtvrteční (19.6.2014) tiskové konferenci Jiří Zdvořáček.

Nové s.r.o. vzniká kvůli tomu, že spolek (občanské sdružení) není plátcem DPH. Navíc kdyby spolek provozoval přímo A tým - tedy profesionální hráče - bylo by za současné situace komplikovanější získávat dotace. Ty správně by neměly být využívány na financování profesionálního sportu, ale mládeže.

Nová firma se v současnosti zapisuje do obchodního rejstříku. Management bude tvořit Jiří Zdvořáček a Vladimír Evan. Sportovním manažerem bude Jan Čaloun.

Podle Jiřího Zdvořáčka nově vznikající firma bude hledat sponzory, kteří by měli do klubu napumpovat potřebnou finanční injekci. "Chceme mít vyrovnaný rozpočet, chceme utrácet za to, na co budeme mít. Chceme být otevřenou společností a nebudeme nic zatajovat. Rozpočet by se měl schvalovat na valné hromadě s.r.o.," nastínil. Management si jako odměnu vypíše roční bonus, který bude vyplácen, když firma bude v kladných číslech. 

Co se týče struktury společnosti, bude mít tři jednatele. Kromě Zdvořáčka a Evana ještě dalšího člena, jehož identita bude prozrazena později. Zdvořáček bude mít v gesci marketing a obchod, Evan sportovní úsek a třetí jednatel finance a tok peněz.

Trenéry budou Tomáš Mareš a Milan Skrbek. Roční rozpočet na 1 tým je stanoven na 14,7 milionu korun.

ČTĚTE:  Kauza HC Slovan Ústí: Zdvořáček s Čalounem představí hráče i nový klub. Je v konfliktu s akciovkou

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře