Lukáš Kohout musí zpět do vězení. Odsedí si 10 měsíců

Lukáš Kohout. Foto: archiv ANeOLukáš Kohout. Foto: archiv ANeO

Česká Lípa - Odsouzený podvodník a aktivista, který stojí za mnoha skandály či demonstracemi Lukáš Kohout musí zpět za mříže. Českolipský soud ho poslal pravomocně za katr.

Reklama

Lukáš Kohout si musí odpykat zbývajících deset měsíců z trestu 28 měsíců vězení. Trest dostal za to, že v roce 2002 jako falešný asistent tehdejšího ministra zahraničí a předsedy Valného shromáždění OSN Jana Kavana létal za státní peníze do exotických zemí.

Lukáš Kohout podle českolipského okresního soudu neplnil podmínky stanovené při podmínečném propuštění z vězení v roce 2010. Tedy vést řádný život a dodržovat dohled probační služby. To podle soudce "falešný létající asistent" nedodržel.

Soud o verdiktu rozhodl již před rokem. Teprve nyní je rozsudek parvomocný. O Kohoutově nástupu zpět do vězení musí rozhodnout Obvodní soud pro Prahu 1.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Českolipsko

Rozzuřený otec zbil desetiletého syna. Neuvěřitelné, kvůli čemu! Rozzuřený otec zbil desetiletého syna. Neuvěřitelné, kvůli čemu!
Na meningokokovou infekci podlehlo v ústecké nemocnici čtyřleté dítě Na meningokokovou infekci podlehlo v ústecké nemocnici čtyřleté dítě
Startuje hudební festival Lípa Musica 2016 Startuje hudební festival Lípa Musica 2016

Soutěž o lístky na Mácháč 2016 Soutěž o lístky na Mácháč 2016
Finlandia Mácháč 2016 představí bouřliváky DVBBS i Olivera Heldense Finlandia Mácháč 2016 představí bouřliváky DVBBS i Olivera Heldense
Sklářská lokálka zve na oslavy 130 let do Kamenického Šenova a České Kamenice Sklářská lokálka zve na oslavy 130 let do Kamenického Šenova a České Kamenice


Komentáře