Liberecký exprimátor Kittner si na verdikt soudu musí počkat. Na duben

Bývalý primátor Liberce Jiří Kittner. Foto: archiv J. KittneraBývalý primátor Liberce Jiří Kittner. Foto: archiv J. Kittnera

Liberec - Exprimátor Liberce Jiří Kittner (ODS) a dva někdejší členové vedení města se soudní verdikt dozví v dubnu 2014. Do té doby soud líčení přerušil. .

Reklama

Žaloba viní Jiřího Kittnera, Pavla Krenka a Jiřího Zeronika z machinací při směně pozemků a budov ve sportovních areálech na Ještědu a ve Vesci.

Státní zástupce vyčíslil údajnou škodu ve výši 13 miliónů korun. Město a Sportovní areál Ještěd vymáhají  celkem 23 milionů korun.

Avšak Jiří Kittner a spol. vinu odmítají. Argumentují tím, že se prý jen snažili, aby se v letech 2003 – 2006 v areálech sloučily pozemky a mohla se postavit centra pro běžecké lyžování a skoky na lyžích pro šampionát.

V jiném případu byl bývalý liberecký primátor minulý týden zprštěn obžaloby.

ČTĚTE:  Liberecký exprimátor Kittner a další zastupitelé byli soudem zproštěni viny

-im-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat
Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku
Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci

Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení
Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový? Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový?
Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty? Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty?


Komentáře