Kauza Čapí hnízdo: Vlastnili ho mé dvě děti a bratr mé partnerky, řekl Babiš

Andrej Babiš. Foto: archiv Investigate.czAndrej Babiš. Foto: archiv Investigate.cz

ČR - Ministr financí Andrej Babiš (ANO) na mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny ve více jak hodinovém projevu uvedl, že Farmu Čapí hnízdo vlastnili v rozhodné době dvě jeho dospělé děti a bratr jeho partnerky Moniky Babišové.

Reklama

„Farmu Čapí hnízdo vlastnili v rozhodné době mé dvě dospělé děti a bratr mé partnerky,“ prozradil na konci svého proslovu Andrej Babiš, kdo byli oni tajemní investoři.

„Chtěl jsem chránit svou rodinu, to nejcennější co mám,“ vysvětloval ministr financí, proč totožnost investorů neprozradil dříve. Už dříve uvedl, že mu nyní investoři dali souhlas ke zveřejnění jejich totožnosti.

„Pro mě by bylo nejjednodušší nyní rezignovat, ale já to neudělám, protože jsem slíbil voličům, že budu bojovat za náš program,“ končil po hodině a půl Babiš své vystoupení.

ČTĚTE:  Kauza Čapí hnízdo: Martin Herodes a spol. aneb příbuzní Andreje Babiše z Lovosicka

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Česko

Poslední prázdninový týden: Nejdřív tropy, pak déšť Poslední prázdninový týden: Nejdřív tropy, pak déšť
Prezidenta si čeští voliči zvolí v půli ledna 2018 Prezidenta si čeští voliči zvolí v půli ledna 2018
Vydatné bouřky v severních Čechách utnou vysoké teploty Vydatné bouřky v severních Čechách utnou vysoké teploty

Každodenní kolony u Prahy na D8. Řidiči se musí obrnět trpělivostí Každodenní kolony u Prahy na D8. Řidiči se musí obrnět trpělivostí
Na hodinu 180, skoro 28 tisíc měsíčně. I tak třetina německé mzdy Na hodinu 180, skoro 28 tisíc měsíčně. I tak třetina německé mzdy
Zelené autobusy útočí na žluté. Vydělají na tom i Severočeši? Zelené autobusy útočí na žluté. Vydělají na tom i Severočeši?


Komentáře