Jiří Maryško vlepil facky radnímu Janu Eichlerovi. Herce zadržela policie

Jíří Maryško inzultoval Jana Eichlera. Foto: archiv Miroslav RosendorfJíří Maryško inzultoval Jana Eichlera. Foto: archiv Miroslav Rosendorf

Ústí n/L. - Noční dohru mělo rozhodnutí ústeckého zastupitelstva o konci Činoherního divadla. Herec Jiří Maryško uštědřil radnímu města políček. Poté byl zadržen policií.

Reklama

"To byla sviňárna," řekl Jiří Maryško ústeckému radnímu Janu Eichlerovi. Krátce poté byl herec Činoherního studia zadržen policií.

Jiří Maryško tak reagoval na rozhodnutí ústeckého zastupitelstva. To odsouhlasilo likvidaci o.p.s. Činoherní studio města Ústí nad Labem a vznik nové příspěvkové organizace.

Jiří Maryško v noci skončil na policii, byl vyslechnut. Nakonec policisté herce propustili. Ještě před tím si vyslechl, že se dopustil přestupku  proti občanskému soužití. Přestupkem se v přestupkovém řízení bude zabývat přestupková komise města Ústí nad Labem.

Hercův čin má sympatie jak kolegů, tak i části veřejnosti. "Kdo chceš psa bít, hůl si najdeš. Kdo je ale přímým svědkem svinstva, ten ji nehledá. Jiří Maryško je zadržen policí a krátce předtím od něj pan Eichler slyšel rovné, chlapské, nezúčastněné "To byla sviňárna".. A pak vlastně hned vzápětí od něj ten konšel vyfasoval políček. Facana, jakýho dostává prolhaný děcko od táty. JÍROVI posíláme všichni obrovský obdivný velký TLESK. Za to tlesknutí do tváře lháře. Myslím, že tak vyjádřil pocity velké většiny z vás,co jste měli možnost sledovat dnešní zastupko ..A dokonce i celé řady zastupitelů... Další infos přijdou, až je budeme mít," stojí na Facebooku iniciativy Stop tunelům.

ČTĚTE: Ústečtí zastupitelé zařízli Činoherní studio. Zrušili o.p.s, chtějí příspěvkovou organizaci

-ag-

Jiří Maryško v televizní reklamě
Jiří Maryško v televizní reklamě
Jiří Maryško v televizní reklamě
Jiří Maryško v televizní reklamě

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 10x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře