Házejte na Kuberu vejce, vyzval Tepličany sociolog Petr Hampl

Jaroslav Kubera. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Jaroslav Kubera. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Teplice - Ostře vystoupil proti primátorovi Teplic Jaroslavu Kuberovi (ODS) sociolog Petr Hampl, který se netají sympatiemi k iniciativě Islám v ČR nechceme. Demonstrace, blokády, vulgární karikatury, vajíčka - nabízí "recept", jak donutit senátora k "nastolení pořádku" v lázeňském městě.

Reklama

Teplice patří k českým městům, kde je pravděpodobně největší koncentrace muslimů v Česku. Ti v průběhu téměř celého roku tráví na severu Čech celé měsíce kvůli lázeňským léčebným pobytům.

Arabové nejčastěj piknikuji v Šanovském parku, který se nově stal i místem protestů - tzv. venčení psů. Akce je namířena proti návštěvníkům lázní, kteří ruší noční klid, dělají nepořádek a celkově nedodržují pravidla.

Primátor Teplic Jaroslav Kubera se do médií vyjadřuje, že město nemůže nic dělat. S tím nesouhlasí pravicový sociolog Petr Hampl (Svobodní), který je aktivní v publikci názorů na Facebooku. Většinou jsou namířeny proti muslimům a nabízí i recept, jaký protest by byl nejúčinnější.

Zaměřit se přímo na Jaroslava Kuberu.

„Takže demonstrace před Kuberovým domem, blokády jeho kanceláře, vajíčka na Kuberu, veřejné spalování plakátu s Kuberou, vulgární karikatura Kubery na každém rohu, pokřikování, kdykoliv půjde po ulici...tak dlouho, dokud nezačně dělat svojí práci nebo dokud nepodá rezignaci. Když je primátor zbabělec a odmítá dělat svojí práci, je na lidech, aby mu připomněli jeho povinnosti. Především je důležité nedat na všeobecné uklidňující kecy, které primátorovi skvěle jdou, ale trvat na konkrétních opatřeních," vyjmenovává na Facebooku Petr Hampl. Je známý jako příznivec iniciativy Islám v ČR nechceme.

Podle Hampla jsou Teplice pilotním projektem islamizace českých zemí.

ČTĚTE: Psi pobíhali v Šanovském parku. Park plný Arabů si je i fotil

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře