Peter Chalupianský posíláním pohledů podpořil charitu. V Jablonci o tom bude vyprávět

Peter Chalupianský. Foto: archiv P. Chalupianského
Peter Chalupianský. Foto: archiv P. Chalupianského

JABLONEC NAD NISOU - V neděli 26. března 2016 od 17.30 hodin Peter Chalupianský bude mít v jabloneckém kině Junior benefiční cestovatelskou besedu o Jižní Koreji a projektu "Kde je Peťa?", kterou pořádá pod záštitou Konta Bariéry.

Reklama

"Ahoj, jsem Peťa. Minulý rok jsem strávil jeden úžasný semestr v Jižní Koreji. Prožil plno zážitků, poznal mentalitu a zvyky Korejců, ale také jsem se podíval na Filipíny či do Japonska," říká Peter Chalupianský.

"Během čtyř měsíců jsem zároveň realizoval charitativní projekt www.kdejepeta.cz, jehož prostřednictvím jsem pod záštitou Konta Bariéry prodával a následně posílal do České republiky pohlednice. Trošku bláznivé, že? Nicméně se tímto způsobem podařilo vybrat pro mě neuvěřitelných 186 292 Kč, které podpořili 10 dětí s handicapem," vysvětlil Peter Chalupianský.

"Rád bych se s Vámi podělil o všemožné příhody a proto jsem se rozhodl uspořádat benefiční přednáškové turné po České republice. A proč ho rovnou nespojit s něčím přínosným?! Tedy vstupné na všechny besedy bude čistě dobrovolné a veškerý výtěžek z něj poputuje pod záštitou Konta Bariéry na podporu handicapovaného Zdeňka, jehož příběh si můžete přečíst níže. Velký dík patří ČSOB, které turné podpořilo finančním grantem," dodal Peter Chalupianský.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře