Jablonecko - AKTUALITY

Jablotron vybudoval moderní domov pro senioryJablotron vybudoval moderní domov pro seniory

Jablonec n./N. - Hejtman Libereckého kraje Martin Půta a primátor Jablonce nad Nisou Petr Beitl slavnostně otevřeli nový Domov seniorů Anavita v Jablonci nad Nisou. Přijme 110 klientů.

Stříbrná medaile pro JablonecStříbrná medaile pro Jablonec

Jablonec n./N. - Město Jablonec nad Nisou se jako deváté připojuje ke statutárním městům s vlastní medailí. Na ražbu medaile z ryzího stříbra v České mincovně přihlížel i primátor města Petr Beitl.

Plavecký bazén v Jablonci je přístupnější tělesně postiženýmPlavecký bazén v Jablonci je přístupnější tělesně postiženým

Jablonec n./N. - Jablonecký bazén prošel zásadní úpravou, která má zajistit lepší přístup tělesně postiženým do bazénu.


Stovky nemovitostí - pole, domy, pozemky - na Jablonecku jsou bez majitele. Nejste milionáři?Stovky nemovitostí - pole, domy, pozemky - na Jablonecku jsou bez majitele. Nejste milionáři?

Jablonecko - Je to k nevíře, ale na Jablonecku jsou stále stovky nemovitostí bez majitele a stát je hledá. Nezdědili jste něco? Podívejte se na seznam!

Zima v Jablonci nad Nisou v dubnu. Napadlo až 23 cm sněhuZima v Jablonci nad Nisou v dubnu. Napadlo až 23 cm sněhu

Jablonec n/N. - Od úterý (31.3.2015) do čtvrtečního (2.4.2015) napadlo v Jablonci až 23 cm sněhu. Do ulic vyjela úklidová technika a na chodníky nastoupili ruční pracovníci technických služeb, které v…

US Army projede Jabloncem. Víme, kterými ulicemi dragouni pojedouUS Army projede Jabloncem. Víme, kterými ulicemi dragouni pojedou

Jablonec n/N. - V Jablonci nad Nisou se už nyní chystají na konvoj. Řidiči musejí počítat s drobnými dopravními omezeními.


Strana 7 z 7
«« 5 6 7