Jablonecké ulice budou o prázdninách rozkopány. Kde všude?

Stavební práce, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Stavební práce, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

JABLONEC NAD NISOU - Na několika místech Jablonce nad Nisou budou muset řidiči udržet "nervy na uzdě". Během prázdnin dojde k opravě povrchu silnice ke kapličce na Dobré Vodě. Bude pokračovat oprava povrchu v Zahradní ulici, rekonstrukcí projdou i další úseky chodníku v Prosečské i parkoviště v ulici Na Úbočí.

Reklama

Rozsáhlé výkopové práce letos budou až do poloviny října komplikovat dopravu v ulicích Na Roli, Hřbitovní, Stavbařů, Polní a Na Ostrohu.

Ve výkopech budou pracovat plynaři na rekonstrukci potrubí, jakmile svou práci dokončí, nastoupí v ulicích Na Roli (od křižovatky s Polní) a Hřbitovní po vjezd do nemocnice správci kanalizační a vodovodní sítě.

Jedná se o velký stavební zásah a ve výkopech budou najednou pracovat 4 firmy, aby vše šlo co nejrychleji.

Vzhledem k tomu, že z ulice Hřbitovní vjíždí a vyjíždí vozidla stavby nemocničního pavilonu intenzívní medicíny, žádáme všechny řidiče, aby sledovali a hlavně respektovali dopravní značení v celé oblasti.

Rekonstrukce kanalizace a vodovodního potrubí čeká letos a příští rok také ulice Na Mýtině a V Nivách, i tam se budou ve výkopech střídat vodaři s plynaři. Práce na první etapě vypuknou začátkem prázdnin. Druhá etapa je naplánovaná na příští rok.

V ulici Na Šumavě se aktuálně dokončuje rekonstrukce plynu, následovat budou práce na vodovodním potrubí. Finální povrch by měla ulice dostat ještě letos.

Rekonstrukce plynu letos proběhne ještě v ulicích Jasanová a částečně i Smetanova.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře