Jablonec ocení osobnost města medailí

Jablonecká radnice. Foto: archiv Město Jablonec n.N.Jablonecká radnice. Foto: archiv Město Jablonec n.N.

JABLONEC - Vedení města Jablonec udělí na svém čtvrtečním zasedání 19. října speciální ocenění za šíření dobrého jména tohoto severočeského města.

Reklama

Na jednání zastupitelstva 19. října převezme speciální medaily paní Hannelore Singer.

Dostane medaily zvanou GRATIAS TIBI AGO. Tato medaile je určena osobnostem města, jenž nějaým způsobem pracovali pro město nebo se podíleli na šíření jeho dobrého jména.

Jak stojí v prohlášení města Jablonec, medaile GRATIAS TIBI AGO by měly sloužit jako poděkování lidem za jejich práci pro město či spolupráci s městem. Souhlas s předáním medaile je v působnosti rady města.

Ve čtvrtek 19. října dostane ocenění paní Hannelore Singer, která v Jablonci studovala na gymnáziu, po válce však byla odsunuta spolu s rodiči do obce Neugbalonz, kde žije dodnes.

Letos by paní Hannelore Singer ráda v rámci své návštěvy, plánované na termín od 20. až 22. října, oslavila své 90. narozeniny. Pro statutární město Jablonec nad Nisou je návštěva paní Singer vždy významnou událostí a rádo by se připojilo k řadě gratulantů a předalo jako dárek ocenění GRATIAS TIBI AGO, stojí v prohlášení jablonecké radnice.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu
FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově
Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly

Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes
Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho? Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho?
Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let


Komentáře