Děčínská zoo se promění ve strašidelnou

ZOO Děčín. Foto: archiv Město Děčín
ZOO Děčín. Foto: archiv Město Děčín

DĚČÍN - Jste mistři ve dlabání halloweenských dýní a rádi se bojíte? Pak rozhodně nesmíte 5. listopadu 2016 chybět v děčínské zoo. Ta se totiž opět po roce promění ve strašidelnou a nabídne návštěvníkům velmi zajímavý program.

Reklama

Halloweenské odpoledne začne soutěží o NEJ dýni, bude pokračovat stezkou plnou úkolů letos ve stylu strašidelných českých pohádek.

„Naše pohádky jsou plné děsivých scén a my jsme se jimi nechali inspirovat. Na stanovišti U Červené Karkulky budeme například vlkovi plnit břicho kamením, u Perníkové chaloupky pak řezat prstíčky, abychom zjistili, zda je Jeníček s Mařenkou dostatečně vykrmen,“ prozradila část programu mluvčí děčínské zoo Alena Houšková.

Závěr akce pak bude již tradičně patřit lampionovému průvodu, který projde zoologickou zahradou. Novinkou letošního ročníku bude možnost projít strašidelným domem a také ohňová show na konci lampionového průvodu. Nebude chybět ani stylové halloweenské občerstvení.

Akce strašidelná zoo začíná v sobotu 5. listopadu dlabáním dýní v 15.00 hodin, strašidelná stezka s úkoly bude otevřena v 16.00 a lampionový průvod s ohňovou show na konci přijde na řadu v 18.00 h.

„Upozorňujeme návštěvníky, že zoo má k dispozici pouze omezený počet dýní na dlabání, doporučujeme proto, aby si lidé donesli pro jistotu vlastní. V areálu zoo bude zajištěn prodej lampionů a drobných svítících halloweenských rekvizit,“ upozornila mluvčí. V listopadu přechází Zoo Děčín na zimní sezónu, a tudíž také zlevňuje vstupné (70,-/dospělý; 40,-/dítě).

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře