Děčín bude mít Rákosníčkovo hřiště

Vizualizace Rákosníčkova hřiště. Foto: archiv Lidl
Vizualizace Rákosníčkova hřiště. Foto: archiv Lidl

DĚČÍN - Během jara a léta vyroste nové hřiště s pohádkovou postavou Rákosníčka v hodnotě 1,5 milionu korun v Děčíně. Hřiště postaví společnost Lidl a věnuje je městu či městské části do správy.

Reklama

Děčín získal 13 305 hlasů.

Hlasovat mohli lidé od 1. do 28. února 2017 na webových stránkách a na Facebooku společnosti. Hlas mohli poslat všem městům či městským částem, v jejichž blízkosti se nachází prodejny Lidl, a Rákosníčkovo hřiště tam ještě nestojí. Lidé mohli každý den na web sledovat aktualizované výsledky hlasování.

Společnost Lidl nyní zahájí jednání se zástupci vítězných měst, která budou mít za úkol vytipovat vhodnou lokalitu pro výstavbu dětského hřiště. Po vyřízení administrativních a stavebních povolení bude následovat samotná stavba hřiště. Stavbu a předání městu završí slavnostní otevření pro děti spojené s celodenním  zábavným programem pro celou rodinu.

Za uplynulých pět let postavila společnost Lidl již 69 hřišť. Společně s posledním hřištěm z loňského roku, jehož realizace byla z administrativních důvodů posunuta, tak jejich počet letos rozšíří na celkových 80.

Reklama

Hodnocení

3.22 hvězdiček / Hodnoceno: 9x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře