Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Tomáš Vyoral, ilustrační snímek. Foto: bkdecin.cz
Tomáš Vyoral, ilustrační snímek. Foto: bkdecin.cz

DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.

Reklama

Děčín hrál proti Nymburku poslední tři ligová finále a nyní mu odchází právě k několikanásobnému šampionovi české ligy jeden z nejlepších rozehrávačů nejvyšší soutěže. Armex tak posiluje konkurenci. Vyoral však pravděpodobně převyšuje českou KNBL, a proto není divu, že odchází právě do Nymburka, který se také bude prezentovat na evropské scéně v rámci Ligy mistrů.

"Z Nymburka jsem dostal konkrétní nabídku. Po čtyřech letech v jednom týmu jsem už hledal novou motivaci a ta přišla," sdělil Vyoral fanouškům na klubovém webu Armexu.

I Vyoral si uvědomuje, že posiluje děčínského konkurenta, když přechází právě do Nymburka.

"Spíše to ale beru z pohárové stránky. Nymburk hraje Ligu mistrů a to je prestižní šance. Hráč má větší šanci se ukázat i na mezinárodní scéně," nastínil Vyoral.

Vyoral ví, že ve středočeském klubu jej čeká větší konkurence. Na Děčín bude vzpomínat v nejlepším.

"Budu si pamatovat výborné děčínské fanoušky, plnou halu nebo narvaný zimní stadion, když jsme hráli ligová finále. Těším se, že až s Nymburkem přijedu do Děčína, hala bude opět plná," dodal hráč s přezdívkou "Vyo".

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře