V Opavě děčínský Armex padl o deset bodů

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

OPAVA/DĚČÍN - Basketbalisté děčínského Armexu za asistence kamer České televize podlehli v úterý 27. prosince na palubovce Opavy 81:91.

Reklama

Děčín zůstal v tabulce druhý za vedoucím Nymburkem. Porážka o deset bodů na severu Moravy ale zabolela. A to Armex ještě v závěru ztrátu snížil na přijatelných deset bodů, ve třetí čtvrtině totiž Armex prohrával už o osmnáct bodů.

"Ve třetí čtvrtině nám přestala fungovat obrana a Opava nám i díky trojkám odskočila. Poté jsme sice začali snižovat, ale domácí si náskok už udrželi," uvedl po zápase děčínský pivot Robert Landa.

"Z výsledku jsem zklamaný, protože po dobrých prvních patnácti minutách jsme najednou přestali hrát a věnovali jsme energii různým věcem okolo," povzdechl si kouč Děčína Pavel Budínský.

Děčín vstoupil do utkání úspěšně, ale selhal ve druhém poločase. Ve třetí čtvrtině Opava nastřílela pětatřicet bodů a v tomto úseku hry rozhodla o svém vítězství.

Opavu táhl rozehrávač Šiřina, který nastřílel 27 bodů.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře