Finálové utkání Děčína s Nymburkem se odehraje na zimním stadiónu

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

DĚČÍN - Na základě historicky druhého postupu Válečníků do finále KNBL v řadě, se vedení klubu BK ARMEX Děčín rozhodlo uspořádat utkání na Zimním stadionu v Děčíně. Tentokrát žádá klub fanoušky, aby dorazili v klubových barvách - tedy bílé nebo modré!

Reklama

Minulý rok tato akce byla  zrealizována vůbec poprvé a úspěšně byl vytvořen rekord návštěvnosti utkání v rámci soutěže Kooperativa NBL. Minulý rok si na zimní stadion našlo cestu 4 850 diváků! Letos děčínský klub chtěl dosáhnout ještě většího počtu.

Pro letošní rok přislíbila účast děčínská rodačka Sabina Křováková, která před začátkem utkání zazpívá českou státní hymnu. Během utkání jsou připravena i taneční vystoupení – děčínská skupina Maniacs, oddíl sportovního aerobiku z Fit FaJJn studia Jitky Jirušové a vystoupí i dvě skupiny roztleskávaček - Northern Gilrs Cheerleaders a DCH Cheeerleaders z DDM v Děčíně.

Novinkou bude připravené „choreo“ v modrobílých barvách. Velká část fanoušků na tribunách nalezne modré nebo bílé kartony a na výzvu moderátora bude vtažena do hry.

Na místě před utkáním si fanoušci mohou dokoupit triko play-off, které se nese, stejně jako celá sezóna, v duchu Hvězdných válek. Cena trika je 100 Kč pro dospělého a za dětské triko 50 Kč. K zakoupení budou i různé fan předměty, včetně knihy vydané k 70.letému výročí založení klubu za zvýhodněnou cenu.

Vstupenky jsou prodávány ve dvou variantách. První se dá rezervovat přes portál vstupenkadecin.cz. Druhá varianta je vstupenka památeční, která je k zakoupení na několika prodejních místech. Z každé památeční vstupenky je věnováno 5 Kč na charitativní účely kroužku Krůčky z DDM na Teplické ulici v Děčíně. Nutno zdůraznit, že vstupenky se neprodávají na konkrétní místa.

Ceny vstupenek: Základní vstupné je 150 Kč, Zvýhodněné vstupné je 50 Kč (děti od 7 do 15 let), Držitelé permenantek vstupné 50 Kč (vstupenka je platná jen s permanentkou), Děti do 6 let vstup zdarma (bez vstupenky)

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře