Děčín jede do Nymburka bojovat o titul

Děčín - Nymburk na zimním stadionu v Děčíně. Foto: SeveročeskýDeník.czDěčín - Nymburk na zimním stadionu v Děčíně. Foto: SeveročeskýDeník.cz

DĚČÍN - Basketbalisté Děčína prohráli v úvodním zápase finálové série KNBL na domácí palubovce s Nymburkem 71:82. Odveta je naplánována na úterý 23. května. O novém mistrovi nejvyšší soutěže rozhodne rozdíl skóre z obou zápasů.

Reklama

Letos se hraje finále soutěže novým způsobem, pouze ve dvou zápasech, a vítězem se stane tým, který z obou zápasů vytěží lepší skóre. Děčín proto v odvetném utkání bude mít hodně práce, když bude muset vymazat jedenáctibodovou ztrátu z domácího utkání.

Děčín si v odvetě na nymburské palubovce bude dávat pozor na hvězdného Sant-Roose, který v prvním duelu zaznamenal 26 bodů.

Děčínský Armex je potřetí v řadě ve finále, znovu to proti třináctinásobnému šampiónovi z Nymburka bude mít ale velmi těžké.

"V prvním duelu jste litovali špatného vstupu do utkání, protože brzy jsme prohrávali 0:13. Přitom v dalším průběhu jsme se Nymburku dostali na dostřel a prohrávali třeba jen o bod. Nakonec z toho byla porážka o jedenáct. Musíme se vyvarovat hluchých míst a chyb, protože je Nymburk nekompromisně trestá. Přestože to s našimi šancemi na titul vypadá mizivě, budeme bojovat až do konce," vzkazuje trenér Děčína Pavel Budínský.

Sledovali jsme první finálový duel: Budeme chtít Nymburk ještě překvapit, tvrdí po prvním finále děčínský Pomikálek

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017
Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?

Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů
Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé


Komentáře