Armex čeká regionální derby v Ústí

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

DĚČÍN - Nejvyšší basketbalová soutěž nabírá na tempu a v pondělí 14. listopadu sehraje děčínský Armex zajímavý souboj v rámci severočeského derby proti Slunetě Ústí nad Labem. Utkání 11. kola Kooperativa NBL začne za dohledu televizních kamer ČT sport v 18 hodin.

Reklama

Třetí Děčín sehraje souboj na palubovce sedmého Ústí. Favoritem utkání bude Armex, avšak severočeská derby mají specifickou atmosféru a mnohdy dojde k překvapení v podobě ústeckého vítězství.

Děčín doráží v domácí soutěži na nejvyšší příčky, před ním v tabulce je jen Nymburk s Pardubicemi. Naposledy ale Armex prohrál v Adria Cupu s Rogaškou, na marodce má navíc stále nemocné Tomáš Vyorala a Pavla Houšku.

"Ústí letos předvádí velmi dobrý basket, poskládal tým z kvalitních hráčů. Sluneta je silná hlavně na domácí palubovce, ale dokázala vyhrát i venku. Ústí bude chtít postoupit do play-off. Ústí má dobré střelce, například v Pardubicích nastříleli devadesát bodů. Věřím, že pod košem budeme nebezpeční a těším se na bouřlivou atmosféru," předesílá trenér Děčína Pavel Budínský.

Děčín si bude muset dát pozor na pivota Ladislava Pecku, který má bilanci 19,5 bodu na zápas. "Musíme pokrýt ústecké střelce a snad se naladíme opět na vítěznou vlnu po nepovedném zápase se slovinskou Rogaškou v mezinárodním poháru," dodává Jakub Houška.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře