Věřím, že s Opavou znovu vyhrajeme, netají trenér Budínský jasný cíl

Pavel Budínský. Foto: archiv BK Děčín/Oskar GoliášPavel Budínský. Foto: archiv BK Děčín/Oskar Goliáš

Děčín - Děčínští basketbalisté po nešťastné prohře v Praze s ligovým lídrem Nymburkem si chtějí připsat body v duelu s Opavou, který se hraje v neděli 15. března 2015.

Reklama

Jaká je atmosféra v táboře Severočechů? „Utkání s Opavou bývají poslední dva roky velmi dramatická. V letošní sezóně jsme zatím nepoznali hořkost porážky, ale to neznamená, že soupeř nemá kvalitu a schopnosti tuto skutečnost změnit. Soutěž graduje, blíží se ke svému cíli a myslím, že všichni si dobře uvědomujeme, jak tato utkání jsou pro nás důležitá,“ přemítal trenér Pavel Budínský.

„Individuálně a střelecky je náš soupeř velmi nebezpečným protivníkem, především z tříbodové linie. V tomto týdnu to je pro nás již třetí těžké utkání a nejdůležitějším faktorem bude množství energie, kterou v utkání ze sebe vydáme,“ podotkl kouč.

Křídelní hráč Filip Kroutil hledí k zápasu s respektem i odhodláním: „Družina reprezentačního kouče mužů U20 Petra Czudka postrádá v letošním ročníku nejvyšší soutěže tah na branku, který mu vloni vynesl bronzové medaile. I tak ale Opavští balancující na průběžném pátém až šestém místě tabulky předvádějí svoji kvalitu, kterou musel v dnes už doslova památném televizním duelu utnout s klaksonem Vyo (Tomáš Vyoral). Chceme-li po základní části stále figurovat na druhém místě, musíme k utkání přistoupit zodpovědně a vyvarovat se ztrát vedoucích k rychlému zakončení soupeře, které nás stály dva body v utkání s Prostějovem."

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře