V neděli zajíždí basketbalisté Děčína na palubovku rivala z Ústí

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - V neděli 27. března v ústeckém Sportcentru Sluneta dojde k dalšímu třaskavému basketbalovému derby mezi děčínským Armexem a Slunetou Ústí nad Labem.

Reklama

Zatím všechna letošní derby nabídla velmi dramatickou koncovku a vyprodané tribuny. Zatím po každé byl ale šťastnějším týmem Děčín. Ten v závěru sezóny má jistotu, že do nadcházejícího play-off vstoupí ze druhého místa. Naopak ústecká Sluneta ještě bojuje o postup do elitní osmičky. Aktuálně je desátá.

„Do Ústí odjíždíme s jistotou druhého místa po základní části, což je ten příjemnější fakt. Ten druhý je už méně příjemný. Zranění dalšího podkošového hráče Roberta Landy dostává náš tým do složité situace, se kterou se budeme muset srovnat nejen v tomto utkání. Přesto zkusíme udělat vše, co bude v našich silách, abychom i čtvrté derby neprohráli," předesílá před derby trenér Děčína Pavel Budínský.

„Derby je jedním z nejzajímavějších zápasů celé sezony, a myslím, že dosavadní tři zápasy to jen potvrdily. Těším se na výborné fanoušky obou táborů a ať vyhraje lepší,"
dodal děčínský křídelník Luboš Stria.

Duel bude také malou předehrávkou před pondělním Utkáním Hvězd, které se v Ústí bude konat o den později v pondělí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře