V neděli zajíždí basketbalisté Děčína na palubovku rivala z Ústí

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - V neděli 27. března v ústeckém Sportcentru Sluneta dojde k dalšímu třaskavému basketbalovému derby mezi děčínským Armexem a Slunetou Ústí nad Labem.

Reklama

Zatím všechna letošní derby nabídla velmi dramatickou koncovku a vyprodané tribuny. Zatím po každé byl ale šťastnějším týmem Děčín. Ten v závěru sezóny má jistotu, že do nadcházejícího play-off vstoupí ze druhého místa. Naopak ústecká Sluneta ještě bojuje o postup do elitní osmičky. Aktuálně je desátá.

„Do Ústí odjíždíme s jistotou druhého místa po základní části, což je ten příjemnější fakt. Ten druhý je už méně příjemný. Zranění dalšího podkošového hráče Roberta Landy dostává náš tým do složité situace, se kterou se budeme muset srovnat nejen v tomto utkání. Přesto zkusíme udělat vše, co bude v našich silách, abychom i čtvrté derby neprohráli," předesílá před derby trenér Děčína Pavel Budínský.

„Derby je jedním z nejzajímavějších zápasů celé sezony, a myslím, že dosavadní tři zápasy to jen potvrdily. Těším se na výborné fanoušky obou táborů a ať vyhraje lepší,"
dodal děčínský křídelník Luboš Stria.

Duel bude také malou předehrávkou před pondělním Utkáním Hvězd, které se v Ústí bude konat o den později v pondělí.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře