V Děčíně už propukla basketbalová euforie

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - Basketbalová euforie pohltila Děčín, protože místní klub účinkuje poprvé v historii ve finále Národní basketbalové ligy. To je událost, jaká na sebe soustřeďuje pozornost nejen stabilních sportovních příznivců, ale i širší děčínské veřejnosti. O organizačních přípravách, zájmu fanoušků i propagaci finále hovořila v rozhovoru Alena Volrábová, marketingová manažerka BK Děčín.

Reklama

Kolik vstupenek na pondělní utkání na zimním stadionu (18. května 2015) je nyní oddistribuováno?

Přes rezervační systém Vstupenka Děčín je to přes tisíc. A počítáme, že přijdou permanentkáři plus basketbalová a hokejová mládež, takže to je dalších zhruba tisíc fanoušků. Zápas Děčína s Nymburkem bude mít jistě výbornou diváckou kulisu.

Dá se již nyní zhruba odhadnout, jaký bude o utkání celkový zájem ze strany fanoušků?

Samozřejmě doufáme, že co největší. Věříme, že o utkání nebudou mít zájem „pouze“ stávající fanoušci nebo lidé z Děčína. Máme již ohlášené lidi i fanoušky basketbalu odjinud. Chystají se k nám zájezdy z okolí, jako je třeba Varnsdorf, ale i trošku vzdálenějších měst, jako Roudnice a podobně. Takže očekáváme, že nám i tihle fanoušci pomohou k co největšímu naplnění kapacity zimního stadiónu.

ČTĚTE: Basketbalisté Děčína sehrají finále na zimním stadiónu!

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře