Ulice Prokopa Holého v Děčíně je zcela uzavřena. Kudy jezdí MHD?

Autobus MHD v Děčíně. Foto: archiv DP DěčínAutobus MHD v Děčíně. Foto: archiv DP Děčín

DĚČÍN - Do neděle 14. srpna 2016 je v Děčíně IV úplná uzavírka ulice Prokopa Holého v úseku od křižovatky s ulicí Plzeňskou ke křižovatce s ul. Čsl. mládeže.

Reklama

Důvodem dopravního omezení je oprava povrchu komunikace v rámci reklamace.

Objízdná trasa je zajištěna po místních komunikacích. Zastávka městské autobusové dopravy  „Hlavní nádraží“ bude kvůli uzavírce dočasně  přesunuta před budovu muzea. Po celou dobu realizace bude zachován bezpečný pohyb pěších bez omezení.

Městská a linková autobusová doprava

Trasy linek městské dopravy povedou  ve směru z Býnova po ul. Prokopa Holého – Zbrojnická – Tržní – Čsl. mládeže a ve směru z Děčína I po ul. Čsl. mládeže – Teplická – Zbrojnická – Prokopa Holého. Trasa veřejné linkové dopravy č. 592432 Libouchec-Děčín-Labská stráň-Janov, kterou provozuje BusLine a.s., bude vedena ve směru na Libouchec z ul. Čsl. mládeže – sil. Č. I/13 ul. Teplická –ul. Zbrojnická – Tržní –Prokopa Holého a ve směru na Janov z ul. Prokopa Holého – Zbrojnická – Tržní – Čsl. mládeže.

V době uzavírky nedojde k posunutí autobusové zastávky, stávající zastávka Děčín-hl. nádraží pro směr Janov před muzeem zůstane zachována.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře