O restauraci na Pastýřské stěně se zřejmě bude starat děčínská zoologická zahrada

Pastýřská stěna v Děčíně. Foto: archiv MojeDěčínsko.czPastýřská stěna v Děčíně. Foto: archiv MojeDěčínsko.cz

Děčín - Způsob, jak nejlépe naložit s vyhlídkovou restaurací na Pastýřské stěně, aby v turistické sezóně sloužila návštěvníkům města, nyní hledá město Děčín, které je majitelem objektu. Způsob kdy objekt město pronajmulo se příliš neosvědčil a tak nyní hledá jinou formu využití.

Reklama

O osudu restaurace na Pastýřské stěně bude jednat rada města na svém dalším březnovém zasedání. Podle vedení města by se o celý areál restaurace měla do budoucna starat děčínská ZOO.

"Návštěvníci této monumentální vyhlídky nebo lezci po via ferratě se tak nemusí bát, že by se neměli kde občerstvit. Radní mají totiž představu, že se prostor restaurace více otevře veřejnosti a ta se tak bude moci nejenom kochat výhledem na Děčín z vyhlídkové věže, ale také si zde bude možné koupit něco malého k pití a snědku," informovala MojeDěčínsko.cz mluvčí magistrátu Markéta Lakomá.

Konkrétní podoba fungování objektu bude jasná do konce dubna 2016.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře