K Centru Pivovar budou nově zajíždět dvě linky děčínské MHD

Autobus. Foto: archiv DP DěčínAutobus. Foto: archiv DP Děčín

Děčín - Kvůli lepší dostupnosti budou k obchodnímu centru Pivovar v Děčíně zajíždět dvě nové autobusové linky, a to číslo 1 a 7. MojeDěčínsko.cz zveřejňuje jízdní řády.

Reklama

Od 1. září 2015 budou zastavovat na zastávce Ruská. Nadále bude jezdit k blízkosti Pivovaru i stávající linka číslo 4. Cestující mohou vystoupit na zastávkách Výtopny a Slovanská.

Dopravní podnik města Děčína bude od září obsluhovat novou zastávku Pivovar linkou č. 1 (Chrochvice – Nemocnice) a linkou č. 7 (Želenice – Pod Nemocnicí).

Nové časové údaje jsou vyznačeny v jízdních řádech a poznámkách příslušných linek.

Další změna je u linky č. 10 (Krásný Studenec – Maxičky), kde dochází v pracovní den k prodloužení spoje z Krásného Studence až na Maxičky po 15.  hodině.

Jízdní řády
Jízdní řády
Jízdní řády
Jízdní řády
Jízdní řády
Jízdní řády

Jízdní řády
Jízdní řády

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře