Jízda na Kozí dráze z Děčína do Telnice se neuskuteční

Balvany na Kozí dráze. Foto: archiv SŽDCBalvany na Kozí dráze. Foto: archiv SŽDC

Děčínsko, Ústecko - Jízda na Kozí dráze z Děčína do Telnice, která se měla uskutečnit v neděli 1. listopadu 2015, se ruší. V mezistaničním úseku došlo v km 2,570 k sesuvu pískovcových bloků.

Reklama

"Jak je vidět i na fotkách z místa, svah je do výšky 20 - 30 m porostlý hustou náletovou vegetaci s velkým výskytem členitých nestabilních pískovcových bloků. K dalším, již drobnějším pohybům došlo i v následujících dnech. Popadané kameny již byly odstraněny," uvedla Správa železniční dopravní cesty (SŽDC).

"Je však samozřejmě nutné prohlédnout i samotný svah. Proto bude povolána odborná geologická firma. Na základě jejich posudku pak bude rozhodnuto o způsobu provedení opravy. Trať je zatím vyloučena z provozu do konce tohoto grafikonu," dodala SŽDC.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře