Děčínští se už chystají a těší na basketbalové play-off

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - Poslední utkání základní části Kooperativa NBL basketbalistů odehrají Děčínští s týmem Brna v sobotu 28. března 2015. Vzhledem k tomu, že výsledek tohoto utkání už nemá pro oba týmy žádný vliv na konečné umístění v tabulce po základní části, očekává se bezstarostný zápas. Což však neznamená, že by domácí nechtěli vyhrát.

Reklama

„Ačkoli Brno okupuje poslední příčku, ve čtvrté čtvrtině soutěže předvádí výborné výkony, které jistě vzbuzují respekt,“ říká děčínský trenér Pavel Budínský.

„Brno je dle mého názoru velmi individuálně a především střelecky disponovaným týmem, který když přidá do své hry bojovnost, doskakování pod oběma koši a tvrdost v obranné fázi, kdekdo mívá s tímto pojetím hry problémy. My však máme velkou motivaci zakončit mimořádně úspěšnou základní část výhrou, jež by se zaknihovala do klubové kroniky zlatým písmem, neboť bychom vytvořili klubový rekord v počtu vítězství a porážek v dlouhodobé části soutěže,“ zdůrazňuje kouč, jakou důležitost přikládá

Rozehrávač Tomáš Vyoral se připojil: „Sice máme už druhé místo  jisté a Brnu taky nejde o nic, ale určitě t zápas nevypustíme. Může nám posloužit jako příprava  na play off a doufám, že ho zvládneme vítězně.“

PLAY OFF 2015

Díky výhře v utkání 25. března 2015 USK Praha – BK Děčín 74:83 si děčínský tým zajistil druhé místo po základní části. Již známe termíny čtvrtfinálových utkání, o soupeři rozhodne 44. kolo KNBL, které všechny týmy odehrají tuto sobotu 28. března.

Čtvrtfinále

doma    neděle 5. 4.

venku    středa 8. 4.

doma    sobota 11. 4.

venku*  středa 15. 4.

doma*  sobota 18. 4.

* pokud bude nezbytné hrát

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře