Děčínští basketbalisté začínají cestu za obhajobou stříbra

Momentka z utkání. Foto: archiv BK DěčínMomentka z utkání. Foto: archiv BK Děčín

Děčín - Basketbalisté Děčína vstupují do nového ročníku Kooperativa NBL zápasem v Kolíně. Na půdě středočeského klubu začnou 10. října 2015 pokus o obhajobu stříbrné medaile z minulé sezóny. V tomto utkání budou Děčínští favority, i když soupeře nepodceňují.

Reklama

„Kolín, tak jak to již bývá letitou tradicí, bude doma určitě nepříjemným protivníkem, jenž se patrně bude chtít opírat o hru svých nových zahraničních akvizic, jimž vždy zdatně sekundují čeští hráči,“ zamyslel se děčínský trenér Pavel Budínský.

„Co se týká našeho týmu, určitě tam pojedeme s touhou porvat se o výhru, avšak zdravotní otazníky visí nad některými našimi hráči, kteří možná nezasáhnou hned zkraje sezony do hry. Je dobře, že se roztáčí kolotoč zápasů KNBL, neboť nejen pro hráče, ale i pro fanoušky byla herní pauza poměrně velká,“ uvedl kouč.

„Čeká nás vstup do nového ročníku ligového kolotoče a musím za nás všechny říct, že jsme již hodně natěšení. Myslím, že jsme měli velmi kvalitní přípravu, a to jak po tréninkové, tak i po herní stránce, kdy jsme měli možnost změřit síly s opravdu kvalitními soupeři,“ připomněl kapitán týmu Jakub Houška.

„Možná jsme nevyhrávali tolik zápasů, ale zase jsme byli dobře prověřeni do bojů u nás v lize. V Kolíně nás nečeká nic jednoduchého, ale chtěli bychom vstoupit do začátku ligy dobře, a tak budeme chtít určitě zvítězit. Doufám, že se dáme v brzké době do pořádku především zdravotně a bude nám přát štěstí stejně jako v loňské sezoně,“ nastiňuje záměry Houška.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD Angela Merkelová vyhrála německé volby. Ve východním Německu úspěch AfD
OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna
Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most


Komentáře