Děčínští basketbalisté chtějí vyhrát i v Ostravě

Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - Do Ostravy odjeli s cílem vybojovat další vítězství v Kooperativa NBL basketbalisté BK Děčín. Věří ve vlastní síly, přesto mají respekt ze soupeře. Zápas se hraje v Ostravě v sobotu 28. února 2015.

Reklama

"Stejně tak, jako každý jiný tým v této soutěži, i Ostrava je v domácím prostředí velmi nebezpečným protivníkem. O tom se přesvědčilo již několik týmů. Osa týmu je jasná - zahraniční hráči tažení na střední rozehrávce Adamem Čížem plus českými křídelníky Filipem Zbránkem a Luďkem Jurečkou,“ říekl děčínský trenér Pavel Budínský.

"Útočný potenciál soupeře vidím ve hře jeden na jednoho. Ať už to jsou pivoti Rohde a Dougherty nebo atleticky vybavený Corey Muirhead, jenž je schopen hrát na různých pozicích. Pokud chceme uspět s Ostravou i počtvrté, je nutné položit základy naší hry na obranné polovině - a samozřejmě vybalancovat i útočnou fázi, ve které jsme poslední dobou ne zcela uvolnění a dostatečně produktivní. Otázkou rovněž bude, v jakém složení nastoupíme, to rozhodne až aktuální zdravotní stav hráčů,“ podotkl děčínský kouč.

Robert Landa, pivot a hrající asistent Pavla Budínského uvedl: "V tomto ročníku nebylo a nebude snadné utkání na venkovní palubovce. A o to cennější jsou v celkovém hodnocení výhry z hřišť soupeřů. My samozřejmě chceme uspět i v dalším utkání v Ostravě. Soupeř je v domácí aréně tradičně silným, nepříjemným, odolným týmem, byť v každé sezoně s jinými lídry a novými jmény na soupisce. Ostravská družina klíčových hráčů se zúžila na českou minoritu Číž, Jurečka a Zbránek a legii cizinců Rohde, Dougherty, Muirhead, Beaumont a Neal. Vítězství nám přinese zodpovědný a soustředěný výkon."

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017
Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?

Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů
Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé


Komentáře