Děčínská basketbalová hala se přejmenovala na ARMEX Sportcentrum

Basketbalová hala. Foto: archiv MojeDěčínsko.czBasketbalová hala. Foto: archiv MojeDěčínsko.cz

Děčín - Pro následujících pět sezón získává basketbalový klub BK Děčín nového generálního partnera. Stává se jím děčínská skupina ARMEX, která je prostřednictvím svých dceřiných firem významným dodavatel pohonných hmot, elektřiny a zemního plynu či armatur. Podpisem smlouvy se také mění název basketbalového klubu na BK ARMEX Děčín.

Reklama

Zároveň se změnou názvu klubu se mění i název sportovní haly v Maroldově ulici, kde se mimo jiné hraje i prvoligový mužský basketbal, na ARMEX Sportcentrum. Smlouvu na tiskové konferenci podepsali zástupci basketbalového klubu a skupiny ARMEX. Obě strany se dohodly, že detaily spolupráce nebudou zveřejněny.

„Pro BK Děčín znamená spojení s firmou Armex Holding, a.s. ekonomickou stabilitu, která je pro fungování klubu na profesionální úrovni nezbytná. Věříme, že toto spojení dokážeme využít a posuneme klub opět o kus vpřed,“ uvedl generální manažer BK ARMEX Děčín Lukáš Houser.

„Spojení naší skupiny s děčínským basketbalem je naprosto přirozené. Již od začátku 90. let v Děčíně působíme a podílíme se zde na mnoha projektech. Basketbalový klub je příkladem úspěšné sportovní tradice v Děčíně. Troufám si tvrdit, že skupina ARMEX je zase příkladem úspěšného podnikání. Je pro nás důležité, aby se město a tento region nadále rozvíjely a spolupráce s BK Děčín je k tomu dobrou příležitostí,“ uvedl Antonín Hlavsa, generální ředitel a majitel skupiny ARMEX, která je největší společností v Ústeckém kraji a podle žebříčku CZECH TOP 100 patří mezi 40 největších firem v zemi.

Válečníci se v roce 2015 poprvé v historii probojovali do finále Národní basketbalové ligy. Ve druhém finálovém klání byl navíc vytvořen nový divácký rekord NBL, když utkání proti ČEZ Basketball Nymburk na děčínském zimním stadionu přilákalo 4.850 diváků. Navíc přidali svěřenci kouče Pavla Budínského druhou příčku v Hyundai Final Four Českého poháru.

Do nadcházející sezony vstupují Válečníci pouze s minimem změn v sestavě a s motivací obhájit medailové příčky.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru
Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku

Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!
Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech

Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018
Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku
OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví

Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví
Hořelo v centru Jablonce! Hořelo v centru Jablonce!
Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech! Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech!


Komentáře