Děčín trápí kolony aut kvůli Vilsnické spojce. A bude hůř...

Stavební práce, značka. Foto: archiv Pixabay.com
Stavební práce, značka. Foto: archiv Pixabay.com

DĚČÍN - Kvůli budování Vilsnické spojky v Děčíně kolabuje doprava. Už od ranních hodiny se tvoří kolony při příjezdu do Děčína od Ústí nad Labem. Podmokly jsou tak prakticky celé ucpané.

Reklama

Stačí ráno nebo odpoledne poslouchat rádio a Děčín se zařadil po bok D1 a Prahy. Řidiči jsou od zpravodajství nejen Zelené vlny varováni před kolonou při příjezdu od Ústí nad Labem. "Doporučená trasa je přes Chrochvice nebo po druhé straně Labe, přes Těchlovice," pravidelně říká zprávař Radiožurnálu.

Ústecká ulice je pravidelně v těchto dnech ucpaná a řidiči v kolonách tráví desítky minut. Lépe nebude ani v příštích dnech...

Stavba Vilsnické spojky bude trvat rok a půl. Výstavba začala počátkem letošního ledna.

Jenže výstavba dvoukilometrové silnice a mimoúrovňové křižovatky není to jediné, co se v Děčíně buduje. Dopravu komplikuje i výstavba kanalizace, vodovodů a plynovodů.

Až do konce května 2017 budou uzavřeny ulice Řecká a Polská, do konce června 2017 bude omezena doprava v ulicích Purkyňova a Čs. legií.

Město souhlasilo s uzavřením těchto ulic s odůvodněním, že nejde o výraznou komplikaci. Avšak povolenku nedostala rekonstrukce kanalizace v Teplické ulici a na nábřěží.

Naopak město bylo nuceno povolit výměnu osvětlění na Tyršově mostě. Zde se proto čekají dopravní komplikace, zvláště za situace, kdy most je důlěžitou spojkou mezi oběma částmi Děčína a Podmokel.

Rekonstruovat se má i most v Pivovarské ulici.

SOUVISEJÍCÍ: Na 1,5 roku se uzavře páteřní průjezd Děčínem

Reklama

Hodnocení

3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře